6 якостей жінок, в яких закохуються багаті чоловіки

Напевно, багато хто помічав, що багаті і забезпечені чоловіки віддають перевагу певному типу жінок. Причому це дуже рідкісний тип, зустріти який можуть тільки найвезучіші.

Ми вирішили розкрити секрет і розповісти про те, в яких жінок закохуються багаті і забезпечені чоловіки.

Доглянута

Це дуже важливий пункт. Акуратна укладка, манікюр, випрасуваний одяг і легкий макіяж – все це одна з головних складових жінки, в яку може закохатися багатий чоловік. Правда, тут варто додати ще жіночність і граціозність.

Розумна

Чоловік, який розбагатів, навряд чи буде дурнем. Тому йому потрібна жінка, яка точно не буде дурепою. Такому чоловікові потрібна та, з якою можна і поговорити, і порадитися, і посперечатися.

З почуттям міри

Насправді почуття міри у жінки багатого чоловіка буває у всьому. Це повинно виявлятися всюди: в косметиці, одязі, висоті каблуків, гостроті мови… Чоловіки, незалежно від достатку, це дуже цінують

З хорошим гумором

Гарне почуття гумору – показник високого інтелекту, так що нічого дивного, що розумні і багаті чоловіки вибирають дівчат з хорошим почуттям гумору. До того ж уміння добре пожартувати допомагає згладити будь-яку незручну ситуацію.

Зі спокійним характером

Істерики, сльози, нервові зриви – це не те, чим можна завоювати серце чоловіка. Тим більше багатого, який і без того вічно в нервовому стані через роботу з великими сумами.

З хорошими манерами

Манери – це важливо. Тим більше у вищому суспільстві, де кожне слово і дія продиктоване, виходячи зі зводу правил. Тому багатим чоловікам так важливо, що б їх обраниці мали гарне виховання і манери.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *