Як дізнатися по знаку Зодіаку, ким ви були в минулому житті

Таємниці минулих життів здавна хвилювали уми людей. Виявляється за допомогою астрології можна дізнатися про людину все до найдрібніших подробиць, аж до такого, ким він був у минулому житті.

Тема реінкарнації, карми і минулих життів повністю розкривається в астрології. За словами астрологів, людину можна читати як книгу, знаючи лише його Зодіакальний Знак, адже він зберігає інформацію про характер, долю і минулого життя. Експерти сайту  dailyhoro.ru  пропонують дізнатися про те, ким могли бути в минулому представники різних Знаків Зодіаку.

Овен : яскраві риси Знака – завзятість, сміливість, мужність. Вони говорять про те, що Овна по родової пам’яті передалися якості прославленого полководця або бравого солдата, який міг стати за честь Батьківщини.

Телець : Знак відрізняють численні творчі таланти: він любить споглядати прекрасне і створювати його. Не виключено, що в минулому втіленні Телець був визнаним актором, великим художником або музикантом.

Близнюки : творчий Знак, який знає, як подати себе і справити вигідне враження на людей. Такі якості могли з’явитися в результаті слави і загальної любові публіки. Не виключено, що в минулому Близнюк прикрашав собою підмостки високих сцен.

Рак : спираючись на характеристику Знака, можна виділити, що Рака відрізняє альтруїзм, любов до людей, вміння співпереживати і бажання допомагати оточуючим. Астрологи впевнені, що в минулому Рак був лікарем душ.

Лев : харизматичний, відкритий і дуже красномовний Знак може забалакати кого завгодно. Ймовірно, що в минулому Лев був прославленим поетом або драматургом, на творчі вечори якого збиралися всі вершки світського суспільства.

Діва : від природи володіє аналітичному складом розуму і проникливістю. Тож не дивно, що астрологи вважають Діву діячем науки. Цілком можливо, що в минулому цей Знак був першовідкривачем земель або нових наукових законів.

Ваги : вроджене і неконтрольоване бажання домогтися справедливості говорить про те, що в минулому Ваги цілком могли бути мировим суддею, розплутувати найскладніші справи, або революціонером, готовим битися за ідею і краще життя.

Скорпіон : містичний і дуже загадковий Знак, здатний на все заради мети. Ймовірно, в минулому життя Скорпіона була оповита неменшою таємницею. Можливо, він був таємним шпигуном або людиною, присвяченим в усі королівські інтриги.

Стрілець : цим Знаком рухають дух авантюризму і спрага нового. І неспроста. У минулому Стрілець явно був шукачем пригод, великим мореплавцем, піратом або розкрадачем гробниць.

Козеріг : кар’єрист від природи, завжди стурбований своїм здоров’ям і харчуванням. Не виключено, що в минулому Козеріг був тісно пов’язаний з великим спортом. Вольовий характер, незламна воля і міцний дух – все це відрізняє великого спортсмена.

Водолій : Знак руху, змін, пригод. Життя на місці стомлює Водолія, адже в минулому втіленні він був танцюристом, революціонером або актором. Його життя було пов’язане з переїздами, гастролями, спілкуванням.

Риби : містичні, але тверді в рішеннях риби в минулому були великими мислителями. Ніщо не може змінити їх світогляд і віру в себе. Уміння міркувати справедливо і бачити істину передається їм з минулого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *