Які засоби допоможуть новорічній ялинці простояти у воді довше

Ялинка стоятиме у воді довше, якщо скористатися певними засобами.

Багато людей полюбляють купувати на Новий рік справжню ялинку, а не штучну, тому питання про те, як довше зберегти дерево свіжим, стає актуальним. Є кілька ефективних способів, які варто спробувати. Необхідно відзначити, що залежно від виду ялинки і біологічних особливостей, вона може простояти від 2 тижнів до 1,5 місяців, інформує Ukr.Media.

Народні рецепти, які допоможуть продовжити життя ялинки

Є кілька перевірених рецептів, які допоможуть продовжити життя ялинки:

З аспірином

Рецепт з аспірином є найбільш відомим і при цьому дає гарні результати. Так, на три літри рідини слід взяти близько п’яти таблеток, а також стільки ж столових ложок цукру. Складові потрібно розчинити у воді. Можна додати ще сіль, але це необов’язково.

Такий склад дозволяє довше зберегти дерево. Річ у тім, що таблетки не дають бактеріям, які сприяють утворенню гнилі, розмножуватися. Цукор з сіллю виступають у якості підживлення для ялинки. Додати лише цукор — це невдала ідея. Річ у тім, що вода зіпсується й буде негативно впливати на дерево.

З гліцерином

Ще один гарний спосіб — це застосування усім знайомого гліцерину. Цей інгредієнт зазвичай використовують у косметичних препаратах, кремах. Він має здатність зволожувати шкірні покриви. Для приготування складу необхідно додати у літр води близько чайної ложки гліцерину. Якщо води потрібно більше для дерева, тоді слід правильно розрахувати пропорцію, з урахуванням рекомендації.

З лимонною кислотою

Лимонна кислота також не дає бактеріям розвиватися, що робить її ефективним компонентом для приготування “чарівної” рідини, що продовжує життя ялинці. Для цього слід у літрі води розвести ложку желатину або замінити його на подрібнену крейду, а також половину чайної ложки лимонної кислоти.

Інші способи зберегти життя ялинки на тривалий час

Не завжди ялину ставлять у воду. Деякі люди замінюють її на відро з піском, наприклад. Дерево слід занурювати у нього на 15-20 сантиметрів. Крім того, пісок слід полити розчином, приготованим з літра води і ¼ таблетки аспірину. Можна замінити таблетку на декілька кристаликів марганцівки.

Відомі випадки, коли у піску дерево починало пускати коріння і активно зростати. Річ у тім, що пісок містить у собі такі компоненти, як домішки оксиду і гідроксиду заліза. Коли ці речовини з’єднуються з аспірином, утворюються добрива, якими живиться дерево. Таким чином, воно пускає коріння і зростає. Важливо відзначити, що пісок необхідно постійно зволожувати.

У магазинах продаються спеціальні стимулятори, які допоможуть продовжити життя дереву. Зазвичай виробник вказує на упаковці дозування.

Рекомендується тримати дерево подалі від батареї, а гілки обприскувати звичайною водою один раз на день. Не завадить зволожувач повітря у кімнаті, де стоїть ялинка.

Дехто вважає за краще замість цілого дерева купувати гілки. Для того щоб зберегти їх гарний вигляд довше, слід взяти глибоку вазу, додати у неї гідрогель, наприклад, який продається у кульках, налити трохи води, а потім відправити у ємність гілки. Прикрасити композицію можна на свій смак мішурою, гірляндами та іграшками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *