Відомий американський лікар шокує світ медицини: будь-яку форму раку можна вилікувати всього за кілька тижнів!

Рак – це захворювання, при якому деякі клітини організму неконтрольовано ростуть і поширюються на інші частини тіла.

Рак може виникнути майже в будь-якому місці людського тіла, яке складається з трильйонів клітин. Зазвичай клітини людини ростуть і розмножуються (через процес, який називається клітинним поділом), утворюючи нові клітини, коли вони потрібні організму. Коли клітини старіють або пошкоджуються, вони гинуть, а їх місце займають нові клітини.

Іноді цей упорядкований процес порушується, і аномальні або пошкоджені клітини ростуть і розмножуються, коли вони не повинні. Ці клітини можуть утворювати пухлини, які є грудками тканини. Пухлини можуть бути раковими або нераковими (доброякісними).

Ракові пухлини поширюються або проникають у сусідні тканини та можуть переміщатися у віддалені місця в організмі, утворюючи нові пухлини (цей процес називається метастазуванням). Ракові пухлини також можна назвати злоякісними пухлинами. Багато видів раку утворюють солідні пухлини, але рак крові, наприклад лейкемія, як правило, ні.

Доброякісні пухлини не поширюються і не вражають сусідні тканини. Після видалення доброякісні пухлини зазвичай не відростають, тоді як ракові пухлини іноді ростуть. Однак доброякісні пухлини іноді можуть бути досить великими. Деякі можуть викликати серйозні або небезпечні для життя симптоми, наприклад доброякісні пухлини мозку.

Доктор Леонард Колдуелл стверджує, що кожен рак можна вилікувати за 16 тижнів.

Він рекомендує такі речі, як зміни в харчуванні та використання природних методів лікування раку на відміну від традиційних методів лікування.

Доктор Леонард Колдуелл: «З мого досвіду, будь-який рак можна вилікувати за 2-16 тижнів. Але так само вірно, що будь-який лікар із понад 20-річним стажем знає, що цю хворобу можна вилікувати миттєво, явище, відоме як спонтанне загоєння. Є навіть книга, написана автором, з яким я не згоден, яка показує кілька випадків спонтанного зцілення. Це означає, що це можливо, і ми просто повинні знайти спосіб отримати до нього доступ. Крім того, зцілення також відбуваються в так званих святих місцях, таких як Лурд, але це не обов’язково через місце, а через очікування та переконання пацієнтів.

У той момент, коли ви позбудетеся кислотного стану (ацидозу) і внутрішньої токсичності, в той момент, коли тіло стане лужним і збагаченим киснем, прийнявши сиру веганську дієту та зелені соки, багаті хлорофілом, багаті хорошим кальцієм і мінералами, тому в той момент, коли ваш тіло досягає лужності, тоді рак зупиняється. Це може зайняти кілька днів або кілька тижнів, але його буде зупинено.

Ви наводите організм на лікувальний рН, рН здорової крові має бути злегка лужним, 7,36, але у фазі загоєння він має бути більш лужним, близько 7,5.

Доктор Мартін з Німеччини використовує метод оксигенації крові, коли вся кров видаляється з організму (вона чорна), вона насичується киснем (вона стає рожевою) і після 12 таких сеансів у вас кров як у новонародженого, а брак кисню легко виводиться. Це як допінг, але законний.

Деякі лікарі в Європі використовують ін’єкції (внутрішньовенні) вітаміну С. Приблизно 100 мл (100 мл) тричі на тиждень, а в деяких випадках і частіше. І з мого досвіду рак або пухлини зникали навіть за два дні. Вітамін С є потужним цілителем і також допомагає при більшості захворювань серця, але, на жаль, вітамін С почне відпускатися тільки за рецептом і синтетичною формою, як і вітамін Е. Вітамін Е дуже легко і ефективно вирішує всі проблеми з артеріальним тиском; але були проведені дослідження з вітаміном Е в синтетичній формі, і висновки полягали в тому, що він неефективний. Звичайно, синтетична форма не ефективна, тільки натуральна.

Якщо природа створює проблему, природа також створює рішення. Якщо чогось не було 100 років тому, значить, сьогодні воно вам не потрібно (щодо ліків і синтетичних засобів). Якщо ви хочете допомогти комусь і краще поінформувати їх про те, як вони можуть дуже швидко позбутися раку, перше, що я б порекомендував, це миттєво перейти на веганську – сироїдіння. Є книги, вже є кухарі, які можуть навчити вас цьому виду їжі, є відео на цю тему. Також, якщо немає захворювань нирок, я б рекомендувала випивати близько 4 літрів води в день, в яку додається половина чайної ложки морської солі. Сіль потрібна нам для всіх функцій організму. Нам потрібна електроенергія, і цю електроенергію можна виробляти в середовищі з достатньою кількістю солі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *