“Серце не витримало. Янголу було всього 1 рік і 7 місяців. Легких хмаринок”: відійшла у вічність дівчинка, уся сім’я якої потрапила під обстріл в Лисичанську. Ніколи не пробачимо!

“СЕРЦЕ НЕ ВИТРИМАЛО. ЯНГОЛУ БУЛО ВСЬОГО 1 РІК І 7 МІСЯЦІВ. ЛЕГКИХ ХМАРИНОК”: ВІДІЙШЛА У ВІЧНІСТЬ ДІВЧИНКА, УСЯ СІМ’Я ЯКОЇ ПОТРАПИЛА ПІД ОБСТРІЛ В ЛИСИЧАНСЬКУ. НІКОЛИ НЕ ПРОБАЧИМО КАЦАПІВ! ГОРІТЬ В ПЕКЛІ!

“Серце не витримало. Янголу було всього 1 рік і 7 місяців. Легких хмаринок”: відійшла у вічність дівчинка, уся сім’я якої потрапила під обстріл в Лисичанську. Ніколи не пробачимо кацапів! горіть в пеклі!

У лікарні зранку 31 березня відійшла у вічність маленька дівчинка з Лисичанська. Учора в її будинок прилетів ворожий снаряд.

Дитинці було лише 1,7 року. Після другої важкої операції її серце не витримало.

“Янголові було 1 рік і 7 місяців. Легких хмаринок”, – сказав голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Зауважимо, раніше у дівчинки діагностували вогнепальне осколкове поранення черевної порожнини з евентрацією кишківника, вогнепальні осколкові поранення обох ніг з пошкодженням кісток і судинно-нервових пучків.

Наразі лікарі борються за життя старшого брата дівчинки. У нього виявили множинні вогнепальні осколкові поранення з розмноження обох стоп та обох гомілок. Лікарі припускають, що дитині доведеться ампутувати ноги.

Що відомо про обстріл родини

30 березня російські військові обстріляли з важкого озброєння житловий будинок у Лисичанську. Через це постраждали батьки та 2 малих дітей. Батьки зазнали вогнепальних осколкових поранень, але їхній стан стабілізувався.

Фото ілюстративне

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *