У російській корабель, що обстрілював Одесу, прилетіла «відповідь»

Ракетні удари по Одесі, які російські терористи завдали вчора вранці, могли бути здійснені з кораблів, що знаходяться між Севастополем та Євпаторією. Про це повідомив керівник Інституту чорноморських стратегічних досліджень Андрій Клименко.

«Ракетний удар по Одесі вранці 3 квітня міг завдати: 1) ракетного крейсера “Москва” (бортовий 121); 2) ракетний катер “Набережні Човни” (953), обидва – з району на північ від лінії між Тарханкутом і о. Зміїний; 3) ракетний фрегат “Адмірал Ессен” (490); 4) ракетний фрегат “Адмірал Макаров” (499); 5) ракетний корвет “Вишній Волочок” (609); 6) ракетний корвет «Інгушетія» (630)», – йдеться у повідомленні.

За словами Клименка, всі ці кораблі знаходяться у районі моря між Севастополем та Євпаторією. Як повідомлялося, вранці 3 квітня російські агресори завдали авіаудару по об’єктах критичної інфраструктури Одеси.

Але вони отримали «відповідь». Фрегат проекту 11356Р “Буревісник” отримав сьогодні серйозне пошкодження внаслідок вогневого удару українських захисників. Про це «Думській» повідомили джерела у ВМС України. Співрозмовники відмовилися уточнювати, за яких обставин і якою зброєю було вражено корабель окупантів. За даними редакції, “прилетіло” до борту фрегата “Адмірал Ессен”. Цей корабель неодноразово випускав ракети у мирних українських містах півдня України.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *