Москва повторить долю Маріуполя – прогноз астролога

Москву скоро чекає та ж доля, що і Маріуполь, вневнена астрологиня Валентина Віттрок.

У своєму Facebook-блозі фахівець заявила, що столиця країни-агресора чітко повторить долю міста в Донецькій області і назвала терміни, пише Уніан

Джерело

Валентина Віттрок розповіла, що на території рф можуть розпочатися військові дії, що порушить цілісність росії як держави.

“12-го квітня крім різних дрібних пересувань планет спостерігаємо точне з’єднання Юпітера з Нептуном в знаку Риб – це дуже рідкісне явище, оскільки таке з’єднання в Рибах можна спостерігати раз в 166 років…”, – написала Віттрок.

Вона каже, що, відповідно до історії, подібні явища обіцяють закінчення військових дій.

“Як відомо, історія повторюється, то і цього разу варто згадати, а що ж було останній раз при подібному з’єднанні? А була війна російсько-турецька і з’єднання Нептуна з Юпітером в Рибах відбулося 17-го березня 1856 року, а через два тижні був підписаний так званий Паризький договір, за яким Туреччина залишалася цілісною і незалежною… Росія програла війну… ефект дежавю…що найдивніше, що цього разу Туреччина також буде присутня в переговорах”, – зазначила астролог.

Крім того, Валентина передбачала повторення долі Маріуполя в кремлі через географічну схожість цих міст.

“Москва, між іншим, знаходиться на тій же географічній довготі, що і Маріуполь, тому доля Москви може повторитися з абсолютною точністю як у Маріуполя”, – переконана астролог.

Астрологиня сказала, що розташування і “поведінка” планет на початку 2023 року явно вказує на те, що в рф не буде миру.

“Судячи з того, як проходить транзитний Плутон по 4-му будинку гороскопу, який має відношення до території, то цілісність Росії як держави викликає великі сумніви”, – резюмувала астролог.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *