Битва за Донбас! На двох напрямках – пекельна боротьба. Армія готова – ЗСУ переможуть!

Станом на сьогодні, 16 квітня, російські війська готові до наступу на Донбасі. Пауза була спричинена дощами.

Про це заявив очільник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. Пише korupciya.com

За його словами, російський наступ може початися одночасно на Луганському та Донецькому напрямках. Так, Попасна і Рубіжне за рівнем руйнувань вже стали схожими на Маріуполь.

Гайдай зазначає, що на вільній території Луганської області досі залишається близько 70 тисяч жителів. Сьогодні, 16 квітня, триватиме евакуація з Кремінної, Рубіжного, Лисичанська, Сєвєродонецька, Горської громади та Попасної.

«Логіка окупанта зрозуміла – вони хочуть усе стерти з лиця землі, щоб українським військовим не було чого захищати. Тобто зараз проводиться або поквартальний обстріл або хаотичний обстріл міст, обстрілюється все. Знищуються повністю населені пункти із жителями, з усіма, хто там є», – додав голова ОВА.

Раніше військовий експерт Олег Жданов був переконаний, що найімовірніше, окупанти наступатимуть поетапно, поступово нарощуючи зусилля.

“Напевно, це найголовніше питання, яке мучить всіх у нашій країні. Наступ справді буде. Можна частково погодитись з тим, що він розпочався. Повільний та повзучий. Я віддав би перевагу слову “прелюдія”, — сказав експерт.

За його словами, Росія, найімовірніше, буде наступати поетапно, крок за кроком нарощуючи зусилля.

“Вони готують базу для наступу, тому наявними силами намагаються просунутися вперед. Але поки що вони не можуть сформувати ударний кулак. Найімовірніше, вони вводитимуть його в бій поетапно, поступово нарощуючи зусилля”, — каже Жданов.

Військовий експерт зазначає, що такий розвиток подій є кращим для України, адже так у нас буде більше можливостей “потихеньку локалізувати наступ” під час входження в бій.

За словами радника глави ОП Олексія Арестовича, українська армія не розслаблюється та готова до будь-якого розвитку подій.

Він переконаний, що Росія вже програла війну проти України, зараз вирішують, як підготувати до цього населення.

Арестович припускає, що росіян переконуватимуть, що РФ нібито вирішила не змагатися з НАТО, щоб не доводити до ядерної війни.

“На другий день після затоплення крейсера “Москва”, тобто на 51-у добу російського вторгнення в Україну ми можемо говорити, що війну Росія програла. Питання зараз в оформленні поразки Путіна”.

За спостереженнями радника голови ОП, командування знову знизило досягнення цілей “спецоперації в Україні” – це відбувається після кожного провалу росіян.

“Для цього Путіну необхідна постійна ескалація та прямі зіткнення з НАТО, щоб можна було сказати своєму народу: ви ж не хочете війни з НАТО?”, – пояснив Арестович.

Путін, на його думку, зможе пояснити росіянам, що він зупинив криваву вакханалію, загрозу ядерної війни, а НАТО та розумні політики натиснули на українців та припинили війну.

Також Олексій Арестович стверджує, що армія Росії дістала військову техніку 1960-х років.

За його словами, на залізничних платформах у РФ замигтіла БТР-60 з відкритим верхом, реактивна система залпового вогню “Град-1” на ЗІЛах.

“Це техніка 60-х років. Це до питання, що “ми зараз мобілізуємося – і весь світ у труху”. Більше ніде немає такого, це було в найвідсталіших частинах. Немає техніки… БТР-60 – це далі нікуди падати”, – сказав Арестович у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *