В університеті Богомольця викладачка на парах розповідає фейки про війну та підтримує Росію

Студенти розповіли про викладачку-колаборантку з медичного університету Богомольця у Києві. За їх словами, доцентка кафедри пропедевтики внутрішньої медицини №1 Дідківська Людмила підтримує агресію Росії проти Україні та розповідає фейки.

Викладачка підтримує Росію

З’ясувалося, що викладачка не лише занижує оцінки студентам-медикам, які перебувають на фронті, а й підтримує російську агресію, повідомляє 24 канал.

Студенти, які зараз є бойовими медиками, розповіли що Людмила Дідківська знецінює їхню роботу. Зокрема, вона заявила, що хлопці – безвідповідальні в плані навчання. Тож, викладачка поставила одному студентку 2, а іншому – 3 та додала “що всі в однакових умовах”.

Вона на парах розповідає фейки про Бучу

Інша студентка зізналася, що Людмила Дідківська під час онлайн-навчання розповідала, що що “у Бучі кадирівці роздавали місцевим долари і подарунки, що люди їх нормально зустрічають”.

Окрім того, доцентка підписана в телеграмі на канал “Силовики Росії”, де пишуть гидоту про Україну та її громадян.

Також студенти повідомили, що викладачка й раніше порушувала норми моралі та закони. Зокрема, вона ставить оцінки за хабарі та ображає студенток – одній вона силою відрізала нігті.

Тепер студенти вимагають звільнення та притягнення до відповідальності Людмили Дідківської. Вони вже відправили листа з доказами до Національного агентства з питань запобігання корупції, МОЗу та правоохоронців.

Як відреагували на цю історію ка кафедрі

Кафедра пропедевтики внутрішньої медицини №1 відреагувала в соцмережах на скандал з Людмилою Дідковською. Там не спростували цю інформацію, а наголосили, що “це більше походить на зведення рахунків з викладачем”.

Зокрема, зупинилися більше на тому, що у викладачки під час онлайн-пари висвітлилося повідомлення з групи “Силовики Росії”.

Ми, дякувати Богові, живемо у вільній країні, у якій кожен може використовувати будь-які матеріали для отримання інформації. Це один з кардинальних пунктів, за якими ми відрізняємось від нашого агресивного сусіда – це там не можна дивитись ніяку інформацію, яка б суперечила “політиці партії”. У наш час підписка на подібні канали може бути вкрай корисною для всіх: дивитись, що пише там ворог,
– йдеться у повідомленні.

Наголосимо, що інформація наразі не підтверджена офіційними особами Міністерства освіти та науки. Тож, це може бути фейк, хоча про історію розповіли студенти університету Богомольця. Наразі чекаємо офіційного підтвердження.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *