Останній штурм Росії на Донбасі: у НАТО розсекретили плани Кремля – Business Insider

Західні спецслужби попереджають, що новий командувач наступом на Україну генерал Олександр Дворніков, відомий як “сирійський м’ясник” за звірячі методи ведення війни в Сирії, все частіше застосовуватиме непропорційну силу в Україні проти українських захисників. Росіяни поспішають, бо результат їм потрібен до 9 травня.

Хоча президент Росії Володимир Путін вимагає від свого генерала бодай одну символічну перемогу, аби було з чим виступити перед громадянами Росії на День перемоги. У зв’язку з цим на російських військових чиниться серйозний політичний тиск, повідомляється в секретному документі НАТО, який має у своєму розпорядженні видання Business Insider.

Як зазначається, Дворніков хоче досягти результатів “швидко і рішуче, використовуючи всі засоби, що є в його розпорядженні”. Путін та голова Генштабу Росії Валерій Герасимов довіряють “м’яснику” і впевнені, що він може реалізувати поставлені завдання.

У НАТО наголошують, що оскільки Росії потрібна “символічна перемога” до 9 травня, буде серйозне посилення військових дій, насамперед, на Донбасі, зокрема у Маріуполі, та на півдні. Запеклі бої триватимуть ще 1-2 тижні, вважають західні спецслужби, хоча суттєвого посилення угруповань РФ у цих регіонах не спостерігається. Акцент буде робитися на обстрілах та бомбардуваннях, включаючи цивільні цілі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *