Добросовісний лікар: «Можна позбавитися від болю, займаючись 20 хвилин на день! Тільки ні в якому разі не нехтуй цим… »

Біль у спині – велика проблема нашого часу, адже багато людей змушені постійно сидіти на робочому місці, не встаючи.

Добре, якщо є можливість сидіти за комп’ютером у правильному положенні, це зменшує навантаження на спину.

Грамотно організоване місце для сидіння – перший крок до позбавлення від болю в спині. Також дуже важливо зробити зарядку, яка зміцнить м’язи спини. Через слабкі, погано треновані м’язи виникають дискомфортні відчуття – спина не витримує напруги.

Пропонований комплекс з 7 вправ потрібно виконувати щодня, приділяючи йому всього 20 хвилин. За допомогою такого тренування ти зможеш накачати м’язи спини в домашніх умовах, не вдаючись до вправ із великим навантаженням. Пишайся своєю сильною спиною і забудь про біль!

Вправи для м’язів спини:

1. Ляж на підлогу, зігни ногу в коліні та притисни до грудей. Затримайся в цьому положенні, відчувши, як розтягуються м’язи попереку на 20 секунд. Повтори 3 рази для кожної ноги.

2. Зроби випад вперед, спираючись на коліно всією вагою. Затримайся в напруженому положенні на 20 секунд, відчуй, як вирівнюється спина. Повтори для іншої ноги. Не хвилюйся, якщо почуєш хрускіт, – спина приходить в норму після неприродної пози, хребці стають на свої місця.

3. Випрямися, стань прямо. Одну ногу зігни в коліні й притисни до сідниці. Завмри в цій позиції на 20 секунд. Відчуй, як напружуються не лише м’язи спини, але і стегна. Повтори це для іншої ноги.

4. Зчепи гомілки та тягнися вперед і вгору, відчуваючи напругу в попереку. Повторюй цю дію 3 рази по 20 секунд. Якщо у тебе є проблеми з сідничним нервом, проконсультуйся з лікарем, перш ніж виконувати вправу.

5. Ляж на спину. Праву руку відстав вправо, праву ногу зігни в коліні й поверни наліво. Голову також бажано повернути вправо, але якщо складно – дивись в ліву сторону. Затримайся в цій позі на 20 секунд, повтори з іншою ногою.

6. Ляж на спину, підніми праву ногу вгору, тримаючи її рівно. Затримайся в цьому положенні на 20 секунд. Розтягуй не тільки м’язи ноги, а й м’язи спини. Повтори з іншою ногою.

7. Підійди до стіни, стань, добре обіпершись руками. Повільно відходь, тримаючи тулуб паралельно підлозі й випрямляючи спину. Затримайся в рівному положенні на 20 секунд.

Під час виконання цієї чудової зарядки для спини потрібно пам’ятати про правильне дихання. Розтягуючи м’язи, дихай глибоко і неквапливо. Виконуючи ці вправи, ти уникнеш міжхребцевої грижі та позбудешся болю в попереку, який часом так дошкуляє. Головне – займайся регулярно! Сильна і здорова спина значно покращить якість твого життя і допоможе тобі довше зберігати бадьорість.

Нехай слабкі м’язи спини залишаться в минулому! Не забувай закликати до цього своїх друзів!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *