“КІНЕЦЬ ВІЙНІ! МИ ВОРОГА ЗДОЛАЛИ”: СУМСЬКА ПОБАЧИЛА ЗНАК, ЩО УКРАЇНА ОБОВ’ЯЗКОВО ПЕРЕМОЖЕ, ТА ПОКАЗАЛА СВІТЛИНУ, ЩО ЗВОРУШИЛА УКРАЇНЦІВ

“Кінець війні! Ми ворога здолали”: Сумська побачила знак, що Україна обов’язково переможе, та показала світлину, що зворушила українців

Українська актриса та телеведуча Ольга Сумська потішила своїх підписників зворушливою світлиною, у якій побачила символічний знак перемоги України у війні. У кадрі обвалений будинок, а на рештках його даху оселилася лелека.

Відповідне фото Сумська опублікувала на особистій сторінці в Instagram. Шанувальники в коментарях підтримали акторку і зазначили, що знак правдивий.

“Лелеки повернулися! Для мене це символ незламності та життя, яке має продовжуватися! Україна переможе!”, – написала знаменитість.

На опублікованих кадрах показано, що лелека, що щойно повернула з теплих країв, звила собі гніздо на залишках даху зруйнованого будинку.

Українці у коментарях зазначили, що знак вірний, а фотографії дуже зворушливі.

“Це найзворушливіша фотографія війни”, “Лелеки хорошу звістку принесуть: “Кінець війні! Ми ворога здолали””, “Кажуть, що лелеки не прилітають, коли війна, це гарний знак!”, “Лелека на даху – світ на Землі”, “До сліз”, “Чоловік сказав, це не тільки “біологічна зброя”, але і будівельники!”, “Так, життя продовжується”, “Однозначно, переможемо”, – пишуть люди.

Все буде Україна!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *