Бубновськuй: заруbайте на н0сі! Якщо нuють тазостеrновий суrлоб і коліна, то ніколu ….

Професор Сергій Бубновський – відомий лікар і автор численних книг, який колись сам ледь вирвався з чіпких лап хвороби. Дивно, проте зробив він це не за допомогою ліків.

Для того щоб повернути підірване здоров’я, Бубновский задіяв приховані резерви свого організму і вийшов в цій сутичці переможцем. Кінезітерапія – створена ним система оздоровлення, яка сьогодні ставить на ноги навіть безнадійних хворих.

Ось деякі висловлювання автора методики Сергія Бубновського, які роблять честь знаменитого лікаря.

кінезітерапія Бубновського

  1. Не варто сподіватися на чудодійні пігулки. Задіюйте внутрішні резерви свого організму.

2. Регулярно робіть ранкову гімнастику, а ще – присідання.

3. Жоден кардіолог в світі не може показати мені пацієнта, який вилікувався від гіпертонії, приймаючи лікарські препарати. Тобто вас підсаджують спочатку на одну таблетку, потім на цілу жменю …

4 Я не бачив здорових людей, що вийшли з лікарні, я бачив, що вижили. І сам пройшов шлях від інваліда до сьогоднішнього цілком здорової людини.

5.Коли у вас з’являється біль за грудиною, ви покірно йдете в аптеку і підсаджують на препарати, які нібито створюють профілактику ішемічної хвороби серця. Насправді ж ніякої профілактики не відбувається, йде посилення хвороби. Тому що біль за грудиною – наслідок нездужання організму, а не причина.

6.Якщо вам уже 40, лікар каже: «Що ж робити, милок, пора хворіти»! І виписує таблетки. А людина п’є і зауважує: не допомагає! І грошей на ліки не вистачає! І тоді він починає читати книги з альтернативної медицини і відкриває для себе інші ліки – рух, дихання.

7.Парадокс: у нас дітей, які перенесли хворобу, лікар звільняє від фізкультури! Чомусь вважається, що в русі людина неодмінно захворіє, а ось лежачи в ліжку – одужає. Але, як відомо, під лежачий камінь вода не тече.

8.Щоденні присідання з прямою спиною допоможуть позбутися від багатьох проблем.

9.При гострого болю ми докладаємо холодний компрес, що знімає набряк, поліпшує мікроциркуляцію. Біль – це ж завжди набряк, скупчення рідини. І треба робити вправи, які б прокачали рідина з суглобів.

10.Стенокардія – теж запалення внутрішньої оболонки судини. І з’являється біль за грудиною. А ми, замість того щоб зайнятися вправами, прокачуванням цієї ділянки судини, лягаємо в ліжко і починаємо ковтати таблетки. Але я не бачив жодної людини, який «викачати» ніби лежачи, ковтаючи пігулки.

11.Займатися гімнастикою, коли ти вийшов з болю, з інвалідності – задоволення.

12.Для мене єдиний по-справжньому щасливий час в день, коли я вранці займаюся гімнастикою. Тому що ти не старієш, а молодеешь. У людини, регулярно займається, замість старих клітин з’являються молоді.

13.У мене така тріада: присідання, віджимання, вправи для преса.

14 Я зустрічався з довгожителем, художником Борисом Єфімовим, який прожив 108 років. Маленький такий був дідок, живчик! Питаю у нього: «Що ти робиш, щоб так довго жити?». «Та нічого, – відповідає, – 450 (!) Разів в день присідаю». І адже це універсальний спосіб прогнати кров по тілу!

15 .Якщо ви будете щодня присідати з прямою спиною (10 разів – ковток води, знову 10 разів – ще ковток води) зникнуть багато проблем. Особливо це важливо для тих, хто багато сидить за комп’ютером, – бухгалтерів, дизайнерів, програмістів.

16.Візьміть за правило: годину відпрацював – присів 30 разів.

17.А ще добре ранок починається з холодної ванни – 5 секунд. І зануритися обов’язково з головою. Можна прийняти і душ, але це гірше. Душ розбиває енергетику, ванна – збирає.
Сергій Бубновський

Прислухаючись до цих порад, так і хочеться сказати: «всë геніальне – просто!» Професор Бубновский багатьох людей поставив на ноги, тому не поспішай бігти в аптеку при першому нездужанні.

Можливо, тобі варто прислухатися до порад лікаря і спробувати впоратися з недугою самостійно. Поділися цією статтею зі своїми друзями. Будь здоровий і не хворій!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *