“Від чого ви хотіли “звільнити” Тетяну, вбиту разом із двома дітьми?”: президентка Словаччини записала звернення про звірства РФ в Україні

Президентка Словаччини Зузана Чапутова записала звернення російською мовою і засудила звірства та насильство російських окупантів на території України. Звернення опубліковано в її соцмережах.

Чапутова адресувала свої слова «російським солдатам, їхнім командирам і всім, кого це стосується», передає НВ.

«Ви виправдовуєте своє вторгнення словами про «звільнення», але від чого ви хотіли «звільнити» Тетяну з Ірпеня, вбиту разом із двома дітьми російською гранатою, коли вони просто бігли вулицею, яка мала бути частиною безпечного коридору? Чи Аліну з Гостомеля, яку один із вас зґвалтував у машині? Вона навіть не закричала, бо поряд не було нікого, хто б міг їй допомогти… Від чого ви «звільняли» стареньку Віру з маленького села, яка могла би бути матір’ю солдату, який схопив її за горло так, що вона почала задихатися, а потім зґвалтував її? А коли Віра спитала, чи дозволив би він статися такому з його матір’ю, він змусив її замовкнути.

Я жінка, мати, і коли я щодня бачу нові та нові жахливі свідчення, я не знаходжу слів. Я бачу лише обличчя десятків жінок і дітей, цивільних осіб, які проходять через нестерпні страждання. Я бачу перед собою душі людей, назавжди зранені стражданнями”, — сказала президентка Словаччини.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *