путіна запідозрили у залицянні до “молодої версії” Кабаєвої

У мережі з’явилися кадри, як президент росії володимир путін привітав фігуристку Камілу Валієву яка під час розпалу Олімпійських Ігор у Пекіні попалася на допінгу, із 16-річчям.

Зустріч олімпійських чемпіонів Пекіна-2022 із російським лідером пройшла 26 квітня у Кремлі.

Кривавий російський диктатор спільно із іншими спортсменами спочатку словесно привітали спортсменку, а потім подарував Валієвій шовкову хустину.

“Ти зовсім молода дівчина. У такому віці важко виносити наїзди”, — сказав фігуристці путін, натякнувши на те, що не вірить у позитивний результат на допінг-пробу спортсменки.

Варто також відзначити, що раніше під час зустрічі у кремлі Камілу Валієву як переможницю командного турніру у складі збірної рф на Іграх у Пекіні також було нагороджено Орденом Дружби. Вручення відзнаки співпало з днем ​​народженням спортсменки.

У мережі користувачі запідозрили, що така честь для молодої фігуристки випала, адже путін має із нею неформальні стосунки або просто симпатизує молодиці. Дехто відзначив, що в давні часи існував звичай, в рамках якої чоловіки дарували дівчатам хустини перед тим, як засватати їх.

Є й такі, хто порівняв неформальні зустрічі з юною Валієвою та відносини російського президента із гімнасткою Аліною Кабаєвою, яку впродовж багатьох років вважають коханкою диктатора, що має від нього трьох дітей.

Реакція користувачів мережі

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *