10 хв. тому путін закінчив «вєщати» на параді в Москві… Замість грозної «рєчі», росіяни почули суцільні виправдання

Президент РФ Володимир Путін виступив із промовою на параді в Москві, присвяченому 9 травня. Під час звернення глава держави-агресора заявив, що війна проти України – це «вимушений захід».

Також російський диктатор у традиційній пропагандистській манері спробував «виправдати» війну. Трансляцію зі зверненням Путіна вели пропагандистські ЗМІ на YouTube.

Лідер країни-агресора заявив, що Росія завдала вимушеного превентивного удару. За його словами, на вбивства тисяч українських громадян у Кремлі пішли через нібито підготовку до агресії щодо РФ.

«Росія дала попереджувальну відсіч агресору. Це було вимушене, своєчасне та єдине правильне рішення. Рішення суверенної, сильної, самостійної країни», – спробував виправдати вбивства тисяч мирних жителів Путін.

Також диктатор розповів звичні для РФ наративи про наближення військ НАТО до російських кордонів та «загрозу» зіткнення. Путін наголосив, що війна нібито була неминучою

«У відкриту йшла підготовка до чергової каральної операції на Донбасі, до вторгнення на наші історичні землі, включаючи Крим. У Києві заявляли про можливе придбання ядерної зброї. Блок НАТО розпочав активне військове освоєння прилеглих до нас територій. Таким чином, планомірно створювалася абсолютно неприйнятна для нас загроза. Все говорило про те, що зіткнення буде неминуче», – видав чергову ахінею диктатор.

При цьому на параді Путін жодного слова не сказав про мобілізацію. Проте подякував росіянам, які вбивають, грабують та гвалтують мирне населення України. На думку агресора, російська армія бореться за те, щоб «у світі не було місця катам та карателям».

Раніше громадський активіст та волонтер Юрій Касьянов заявив, що якщо в Російській Федерації буде оголошено загальну мобілізацію, країні-агресору слід очікувати масового саботажу. Сформовані таким чином війська будуть «пластиліновими», розбити їх не важко.

Джерело

One comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *