Новосибірськ зустрічай… “Крутий перець” з Росії приїхав в Україну і одвохсотився. Тепер повертається додому

Українські військові “демілітаризували” високопосадовця ВМФ РФ Олександра Боброва.

Російська армія успішно “демілітаризується” під час розв’язаної Кремлем “спецоперації” в Україні. Підтверджено загибель ще одного високопоставленого військового ЗС РФ – капітана 2-го рангу Олександра Боброва. 


Російські ЗМІ промовчали про його загибель, військового ховали по-тихому. Проте інформація просочилася у соцмережі, передає Діалог.UA . 

13 травня повідомлення про смерть Боброва з’явилося в паблику “Підслухане Новосибірськ” у російській соцмережі “ВКонтакті”. 

Саме в цьому місті на день раніше ховали російського військового. Церемонія прощання відбулася у місцевому Будинку офіцерів.

Бобров був командиром дивізіону тральщиків 184-ї бригади кораблів водного району Новоросійської військово-морської бази. 

Вона належить до Чорноморського флоту ЗС РФ. Про обставини загибелі військового немає жодної інформації. 

Відомо лише, що його було ліквідовано під час “спецоперації” в Україні.

Зазначимо, що російська армія зазнає тяжких втрат у війні з Україною. 

Згідно з офіційними даними Генштабу ЗСУ, за два з половиною місяці активних бойових дій у ЗС РФ лише вбито понад 27 тисяч солдатів. 

Цинкові труни потоком йдуть назад до Росії, і масштаби катастрофи Кремлю все важче приховувати. Важливо, що значної частини російських втрат – це офіцерський склад. 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *