“Їде 3 камази “груз 200″, командири всі загuнyлu”: в мережу потрапило листування з чату російських військових. фото

У мережі опублікували листування із чату російських військових, що прийшли з війною в Україну. В ньому окупанти обговорювали шалені втрати Росії на фронті, недолугість армії РФ та небажання воювати.

Доступ до листування отримала “Українська правда“. Одним з учасників чату був лейтенант Юрій Шалаєв, який потрапив у полон на початку квітня, тоді ж припинилося і листування в ньому.

Зазначається, що чат із рашистською назвою “Za наших” було створено на третій день війни з метою пошуку товаришів. Війна з Україною об’єднала усіх 173 його учасників. Судячи з повідомлень, вже на третій день повномасштабного наступу серед окупантів виявилося багато загиблих та поранених.

“Ямпіль повністю роз**рачили. Везуть три камази “вантаж 200″. Командири всі загинули. 99% Ямполя немає”, – повідомив один із російських солдатів.

Також учасники групи висловлювали розчарування розчарування станом російської армії та перебігом “спецоперації”. Відповідні повідомлення у чаті з’являються майже одразу.

Окремої уваги заслуговує ставлення військових до українського цивільного населення. Вони обговорювали необхідність зрівняти міста з землею за допомогою “Градів” та вбивати цивільних.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *