“Здатись неможливо”: пропагандисти в РФ змінили риторику, у Скабєєвої не знайшлося нових слів.

На російському телебаченні почалися панічні настрої через спроможність України військовим шляхом повернути тимчасово окуповані Росією Донбас та Крим. Тепер російські пропагандисти розмірковують над тим, як би не програти розв’язану Путіним війну.

Фрагмент телеефіру виклали у мережі. Як видно з відео, ведуча пропагандистського ток-шоу “60 хвилин” на російському телебаченні Ольга Скабєєва не змогла знайти інших слів, окрім як “Здатись неможливо” (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Програма "60 хвилин" на російському ТБ

“Американці, накачуючи Україну зброєю, виходять з того, що десь у липні-серпні українці мають піти у контрнаступ і не просто зупинитись на позиціях 24 лютого, а з допомогою американської зброї відвоювати і Донбас з Кримом. Зеленський вже відреагував і сказав, що вони готові”, – заявила Скабєєва.

“Не треба пити інформаційне заспокійливе. … Збройні сили України можуть поставити до зброї 1 млн осіб. Питання лише в тому, наскільки вони зможуть забезпечити цю армію сучасним озброєнням. А після того, як на повну силу запрацює американський ленд-ліз і європейська військова допомога, то мільйон озброєних українських солдат стане реальністю. І це станеться вже найближчим часом”, – сказав гість студії, полковник ЗС РФ Михайло Ходарьонок.

Полковник ЗС РФ Михайло Ходарьонок

Скабєєва намагалась заперечити полковнику, апелюючи до потужності російської армії, але військовий її осадив.

“Ситуація, яка складається довкола нас, не є нормальною. Проти нас коаліція з 42 країн, а наші можливості у військово-політичному і військово-технічному плані обмежені. І нам з цієї ситуації треба буде виходити”, – сказав Ходарьонок.

“На кону наше існування і здатись неможливо. Треба йти до кінця, а там вже – хто здужає”, – спробувала підбадьоритись Скабєєва.

Ольга Скабєєва

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *