ТОНКИЙ НАТЯК НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ: КОРОЛЕВА ЄЛИЗАВЕТА II ОБРАЛА ОСОБЛИВЕ ВБРАННЯ ДЛЯ ПУБЛІЧНОГО ВИХОДУ

Не секрет, що образи Її Величності завжди продумані до дрібниць. Не здивуємося, якщо і сьогоднішній аутфіт Єлизавети II у жовтому кольорі з блакитним декором у вигляді квітки на капелюшку – це гарний жерсть підтримки нашій країні.

Королева Великої Британії демонструє підданим, що звільняти трон не збирається і всупереч деяким труднощам з мобільністю монархиня все ж таки зрідка, але з’являється на публіці.

Сьогодні, 17 травня, її Величність особисто відкривала меморіальну дошку на честь офіційного відкриття лінії Елізабет на вокзалі Паддінгтон у Лондоні.

Королева зустрілася з персоналом, ключовим співробітниками проєкту Crossrail, а також з персоналом Elizabeth Line, який керуватиме залізницею. Спочатку присутнім на відкритті повинен був молодший син королеви принц Едвард, але в останній момент Єлизавета II вирішила зробити це особисто.

Після прибуття королеву вітали прем’єр-міністр, мер Лондона, міністр транспорту та комісар транспорту Лондона.

Королеві вручили картку Oyster і показали, як використовувати її в автоматі продажу квитків, вона також пройшла до платформи лінії Елізабет, де їй розповіли про дизайн нових станцій і поїздів.

Королева мала прекрасний вигляд і була одягнена у жовте пальто та капелюх з блакитними квітами. Можливо, це тонкий натяк Її Величності на підтримку України, адже Велика Британія загалом і її прем’єр-міністр Борис Джонсон зокрема, надають значну допомогу нашій країні під час війни з Росією.

Нагадаємо, у вихідні королева відвідувала святкове кінне шоу, організоване на честь платинового ювілею у Віндзорі.

А ось минулого тижня вона вирішила не бути присутньою на відкритті державного парламенту, де вперше за 59 років її заміняв старший син принц Чарльз.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *