Накопайте собі ці три кореня, якщо хочете забути дорогу до лікарні та аптеки!

Пирій

Це злісний бур’ян, який Господь дає нам буквально під ноги для нашого лікування. Немає жодного городу, щоб він не ріс. Немає жодного захворювання, щоб він не лікував, починаючи з очей і закінчуючи онкологією. Їм лікуються всі дикі тварини, кішки і собаки.

Для людини він сцені тим, що відновлює порушений обмін речовин. Настій і відвар кореневищ застосовують при водянці, набряках різного походження, циститі, нетриманні сечі, каменях у нирках і жовчному міхурі, всіх захворюваннях легенів, нирок, хронічних бронхітах, хворобах кишечника, цукровому діабеті, гіпертонії.

Коріння пирію вживаються як болезаспокійливий засіб при подагрі, ревматизмі, люмбаго, різних артритах. Сік і відвар свіжої рослини можна приймати протягом літа, він добре допомагає при часткової втрати зору. Корінь пирію лікує остеохондроз, дисфункцію яєчників у жінок, туберкульоз легенів, ексудативний діатез, фурункульоз. Протипоказань до його прийому ніяких немає.

З коріння пирію ми мололи борошно і пекли хліб. Він корисніше і смачніше, ніж пшеничний. З нього можна робити каші, кава. У голодні роки він виручає всіх.

Кульбаба

Корінь кульбаби теж бур’ян. Ранньою весною треба збирати листя кульбаби, вимочити їх в солоній воді дві години, щоб пішла гіркота, і робити салат. З його листя ми варили суп, а коріння смажили.

Корінь кульбаби лікує злоякісну анемію, рак шлунка та печінки, запалення лімфатичних вузлів, діатез, деформуючий артроз, артрит, остеохондроз, всі суглоби. Восени, якщо ви побачите кульбаба, яка не цвів і не віддав всі сили цвітінню, викопуйте його.

Лопух- «академік»

Одного разу я читала лекцію і сказала: «Є такий академік, який лікує всі захворювання. Сидить в землі академік-лопух і чекає, коли його людина візьме і буде їм лікуватися ».

Зараз люди майже все хворі. Рак просто косить людей. А лопух лікує все онкологічні захворювання. Лікує цукровий діабет, бронхіт, гайморит, ревматизм, подагру, артрит, остеохондроз, перелом кісток, міжхребетні грижі, атеросклероз, захворювання вуха, хронічну коронарну недостатність.

Лопух лікує гепатит! Навіть стійкий гепатит С виліковується лопухом без сліду. Через два-три місяці лікування немає ніякого гепатиту. Корінь лопуха лікує пухлини печінки і навіть цироз печінки! Лікує холецистит, хвороби нирок, дробить камені в нирках і жовчному міхурі.

Він лікує все шкірні захворювання: опіки, пролежні, екземи, трофічні виразки, випадання волосся, гнійні рани, псоріаз, червоний вовчак і так далі. Ніхто з Шкіряник не може лікувати всі шкірні захворювання, а він може!

Під час епідемії грипу люди біжать до лікарів, ті призначають антибіотики. А корінь лопуха лікує грип, знімає температуру.

Корінь лопуха лікує параліч! Ніхто ніколи параліч НЕ лікував. А він лікує.

Правило заварювання коренів

  • Найцінніші коріння – ранньою весною, але їх можна копати і восени. Лопух – дворічна рослина. Слід викопувати однорічний лопух, у якого молоде листя – цей корінь дуже сильний. А лопух з сухими листям і репьямі вже безполезен, він віддав всю силу цвітінню. У нього можна зібрати реп’яхи, настояти і полоскати хворі зуби – зніме біль.

Коріння викопати, вимити, просушити. Корінь лопуха товстий, тому його треба порізати. Одну столову ложку сухих подрібнених коренів залити двома склянками окропу. Кип’ятити десять хвилин. Дві години настояти.

Процідити і пити по півсклянки тричі на день за 10-15 хвилин до їжі. Коли ви п’єте лікувальний настій до їжі, кров його відразу вбирає і розносить по всьому організму. Можна пити збір коренів лопуха, пирію і кульбаби в рівних пропорціях або по одному кореню: тиждень – лопух, тиждень – кульбаба, тиждень – пирій.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *