“Не держава, а посміховисько”: Російські вболівальники звинувачують Путіна за “те позорище, яке зараз відбувається в Росії”

Рішення  Міжнародної федерації баскетболу (ФІБА) усунути всі російські та білоруські баскетбольні збірні від усіх міжнародних турнірів викликало бурхливу реакцію у вболівальників РФ. Фанати лютують від свого президента, який довів країну до такої ситуації, що вона потрапила в повну ізоляцію.

“Такого ганьби, як зараз відбувається, в історії Росії, напевно, ще не було. Геостратегічний успіх на віки”, – пишуть користувачі.

Інші фанати насилу стримують емоції, коментуючи “успіх” Путіна.

Росіяни турбуються, що санкції підуть їм на користь, а всіх чиновників ФІБА покарати контрсанкціями, у вигляді заборони відвідувати Росію і мати рахунки в рублях.

Багато хто підтримує думку, що те, на що перетворилася РФ, це посміховисько.

“Якщо серйозно, це говорить про авторитет Росії. Точніше про повну його відсутність. СРСР коли ввів війська в Афганістан, країни заходу не змогли добитися ні санкцій проти радянського спорту, ні усунення радянських команд. Західні країни не захотіли виступати на Московській олімпіаді, ну і хрін із ними, провели ігри без них. А зараз… Не держава, а посміховисько”, – написав уболівальник.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *