На Росії вuзналu! Окупантu втрачають надію: “Нам цю війну не вuгратu”. Жодних шансів агресору!

Колишній ватажок терористів так званої “ДНР” Ігор Гіркін (Стрєлков) заявив, що з нинішнім військовим керівництвом Росія не виграє війну проти України.

У образливих філософствуваннях про те, що відбувається в Україні він заявив, що сьогодні на вищому рівні в Росії нічого не розуміють. Також він вважає, що перший етап так званої “спецоперації” Росії в Україні з тріском провалився, а військове керівництво попри це досі на своїх місцях і продовжують керувати.

“І з таким “супер-талановитим” керівництвом нам цю важку війну – не виграти”, – озвучив свій умовивід Гіркін.

Раніше він вже неодноразово критикував російську “верхівку”. Гіркін звернувся до російського диктатора Володимира Путіна через провал армії РФ на війні з Україною. Він вимагає від господаря Кремля показати голову того, через кого Росія зазнала краху. Відеозвернення ексбойовика “ДНР” з’явилося у Мережі. “Блискавична війна”, за словами Гіркіна, не вийшла тому, що Путіну давали неправдиві дані про реальний стан справ і настрої жителів України.

“Покажіть голову того, хто дав вам абсолютно неправдиву інформацію про ситуацію в Україні, завдяки якій ви [втратили] (нецензур.) золоті дні, коли міг бути здійснений бліцкриг. Його ви не зробили саме тому, що у вас помилкове уявлення про оперативну обстановку в Україні. Голову покажіть! Одну хоча б”, – сказав терорист.

Гіркін додав, що якщо Росія не займеться кадрами, то програє війну. Він припустив, що декого з керівництва країни така ситуація влаштує. Терорист звинуватив російського міністра оборони Сергія Шойгу в злочинній недбалості.

“У зраді у мене немає можливості звинуватити, але я б у ній запідозрив”, – сказав він.

Також в Росії відсторонили командувача “елітною” першою танковою армією, яка воювала на півночі та поблизу Ізюма в Харківській області.

Крім того, колишній ватажок терористів так званої “ДНР” Ігор Гіркін (Стрєлков) заявив, що найближчим часом ЗСУ вийдуть на кордон з РФ, де і будуть проходити бойові дії.

“Цікаво, наскільки далеко (і наскільки швидко) розшириться на схід “зона СВО” до третього етапу? Боюся уявити…”, – сказав він.

Терорист нагадав, що кілька тижнів тому він писав, що саме час створювати в Курській і Бєлгородській області місцеве ополчення.

Джерело: корупція.інфо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *