Та ж жити вічно не буде! Путін може взяти “паузу” у війні проти України: Фейгін пояснив, чим це загрожує

Російський правозахисник Марк Фейгін вважає, що російський диктатор Володимир Путін може взяти паузу у війні проти України. На його думку, у Кремлі можуть роздумувати про те, щоб зупинитися та набрати сили для нового, більш потужного, наступу через кілька років.

Таке припущення Фейгін зробив в інтерв’ю “24 каналу“. Він вважає, що зараз у Москві хочуть домогтися максимального – відсунути від себе лінію фронту до кордону Луганської області, закріпитися на Донбасі, а також залишити в окупації український Херсон.

Після цього Росія, можливо, захоче припинити війну на деякий час, зазначив Фейгін. Пауза може затягтися на роки.

“Взяти паузу для перепідготовки, переозброєння, набору нової чисельності, поповнення складу та іншого. Це може зайняти не місяці. Це може зайняти кілька років, щоб набратися з новими силами і рухатися далі”, – підкреслив він.

За час тимчасового припинення бойових дій, як вважає юрист, Росія намагатиметься підключити всі ресурси, щоб змусити українську державу піти на так зване “стишення”.

“Навіть не знаю, як його назвати. Миром це не назвеш ніяк. Фактом шантажу, інструментом шантажу. Цим будуть, зокрема, і військовослужбовці, які зараз перебувають у Росії (військовополонені. – Ред.)”, – зазначив Фейгін.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *