Макрoн і Шoльц заклuкали Путiна до негайнoго перемuр’я та вuводу вiйськ

Олаф Шольц та Еммануель Макрон провели телефонну розмову з російським диктатором Володимиром Путіним. Президенти країн-лідерів ЄС закликали його негайно припинити війну проти України.

Джерело:Bundesregierung

Цивілізовані країни досі вірять у те, що Путіна можна змусити зупинити війну проти України дипломатичним шляхом. Як і очікувалося, результат цих потуг – нульовий.

Заклик до припинення війни та відводу військ

Президент Німеччини Олаф Шольц та президент Франції Еммануель Макрон провели телефонну розмову з Володимиром Путіним. Не зрозуміло, на що вони розраховували, адже російський диктатор багато разів заявляв про те, що припиняти війну проти України не збирається, а дипломатичної мови він просто не розуміє.

Втім, лідери Франції та Німеччини оновили лічильник закликів до Путіна про припинення бойових дій.

Канцлер Німеччини і президент Франції закликали до негайного перемир’я і виведення російських військ. Вони закликали Путіна до прямих переговорів з президентом України та пошуку дипломатичного вирішення конфлікту,
– йдеться у заяві.

Разом з тим розраховувати на те, що Путін до них прислухається бодай трішки – марно. Злочини росіян на Київщині відбувалися вже після того, як Путіна закликали до припинення війни. Російський диктатор розуміє лише одну мову – сили. Будь-які переговори чи цивілізований діалог він розглядає як слабкість.

Про що ще говорили Макрон, Путін та Шольц

  • У розмові з президентами Німеччини та Франції Путін заявив про те, що готовий шукати рішення безперешкодного експорту українського зерна, в тому числі і через Чорне море, яке блокують російські кораблі.
  • Лідер російських терористів також додав, що забезпечення України зброєю нібито “дестабілізує ситуацію”. Втім, десь він таки правий – зі зброєю партнерів воїни ЗСУ неабияк дестабілізують ситуацію в його армії, завдаючи їй нових втрат та болючих поразок.
  • Також Путін додав, що продовольча криза у світі нібито може виникнути через накладені на Росію санкції. Йому варто зрозуміти те, що як тільки росіяни закриються у своїй недолугій країні – жодної кризи у світі не буде.

Джерело: 24 канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *