Путін пустив у витрати на Донбасі недобитки десантників, найбільше “потерьнетов” із Дагестану та Бурятії

Група “Інформаційний спротив” станом на 30 травня встановила імена 3067 російських окупантів, яких публічно поховали або офіційно визнали знищеними у прив’язці до якогось російського регіону. Похорони офіційно зафіксовано в 1809 населених пунктах РФ.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook радник міністра оборони України Олексій Копитько. За його словами, всього вже можна визначити три тенденції щодо втрат путінської армії.

“Перша – знову позначився стійкий потік похоронів російських десантників. Недобитки з Пскова, Костроми, Ульяновська, Рязані завершують свій життєвий цикл у Луганській та Донецькій областях. Друга – у структурі втрат зросла частка різноманітних “козаків”, “добровольців” та іншого зброду, якого раніше у статистиці практично не було”, – пише експерт.

Він звернув увагу, що все частіше стали з’являтися повідомлення на кшталт “працював незрозуміло ким, тиждень тому пішов на “спеціальну військову операцію” – і повернувся в труні.

“Тобто, поки Росія намагається підготувати хоч якийсь осмислений резерв, для підтримки тиску в бій відправляють контингент сумнівної якості”, – пояснює Копитько.

Третя тенденція, за його словами, стало помітно, як з особливою люттю почали тужити за покійниками заклади освіти.

“Мабуть, перед кінцем навчального року прийшла якась централізована рознарядка. Бо маса шкіл раптово почали згадувати давніх випускників, піонерів, почесну варту, все ось це….”, – додав він.

Щодо територіальної кореляції “потєрьнетів”, то в очі кидають регіональні диспропорції:

Москва – 8 знищених;

СПб – 21;

Чечня – 21;

Севастополь – 40;

Дагестан – 174;

Бурятія – 132;

Башкирія – 94.

Також помітно зросла кількість убитих із Брянської області – їх публічно поховали 52 особи.

“Очевидно, чернігівські та сумські бендерівці настільки небезпечні, що жителі Брянська просто не можуть не захистити від них Донбас”, – додає експерт.

Отже, за кількістю публічно визнаних у самій Росії втрати начебто становлять близько 10% даних Генштабу ЗСУ.

“Російські дані явно занижені, це починають потихеньку фіксувати локальні ЗМІ, виявляючи непублічні поховання. Причому якщо на помітних цвинтарях непублічні могили військових становлять 30-70% (залежно від регіону), то все більше повідомлень про непомітні цвинтарі, де без розголосу тихенько прикопують російських солдатів. Оцінити їх кількість навіть неможливо, занадто уривчасті відомості. Ну, і незрозуміла кількість “зниклих безвісти”, – резюмував експерт.

OBOZREVATEL

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *