“Буде відкрите протистояння”: у росії назріває бунт проти війни через зрив планів путіна

Про це розповів військовий експерт Олег Жданов в інтерв’ю “ТСН». За його словами, росіяни починають все краще розуміють масштаби втрат своєї армії в Україні. На тлі цього в суспільстві зростає невдоволення, а чоловіки все менше хочуть йти воювати.

“Плани зриваються. І ми бачимо це по тому, що вони розсилали повістки. Це не призвело до результату. Вони викликали у військкомати і агітували – теж результату не було”, – розповів Жданов.

За його словами, зараз в Росії існує план для військових округів, згідно з яким кожен з них повинен “надавати” по 200 контрактників на тиждень. З усієї Росії таким чином виходить зібрати близько 6500 чоловік на місяць, чого не вистачає для заповнення втрат армії рф на фронті.

Найчастіше добровольців набирають в “депресивних” регіонах, однак і там люди вже почали звертати увагу на занадто велику кількість похорону.

Також до Росії вже почали повертатися поранені військові з фронту, які розповідають про реальний стан справ.

У той же час уряд затягує з виплатами за загиблих і поранених.

Всі ці фактори разом ведуть до того, що росіяни все більш негативно ставляться до війни.

“Тому в РФ набирає обертів антивоєнна кампанія. Тобто зараз настає такий період прихованого саботажу суспільства щодо “спеціальної військової операції”, яку проголосила Російська Федерація. Наступним кроком буде відрите протистояння. Коли він настане-дуже важко спрогнозувати, тому що їх суспільство в більшості все ж налаштоване на війну”, – розповів Жданов.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *