10 хвилин тому! Путін злякався нової техніки для ЗСУ: чергові маразматичні погрози. Смішно слухати – кінець диктатору!

Президент Росії Володимир Путін боїться постачання нової зброї для української армії. Дізнавшись про нову допомогу світу українським бійцям, путін почав вести звичну для нього тактику — погрози.

Якщо Україна отримає ракети далекої дії, він пообіцяв застосовувати свої засоби ураження по тих об’єктах, по яких удари поки що не задавалися. Про це сказав в інтерв’ю пропагандистського телеканалу «Росія 1». Повідомляє korupciya.com

«Якщо Київ отримає ракети дальньої дії, Росія робитиме висновки та застосовуватиме свої засоби ураження по тих об’єктах, по яких удари поки що не завдаються», — говорить військовий злочинець.

Про які саме об’єкти, не утончается, також важко здогадатися про що йде мова, адже російська агрія за період широкомасштабної війни вражала як цивільні об’єкти, об’єкти інфраструктури та військові.

Путін заявив, що на озброєнні української армії знаходяться «аналогічні системи радянського зразка з такою ж дальністю», тому у постачанні американських РСЗВ Києву «немає нічого нового».

Хоч він пригрозив Україні новими «рішучими» ударами, російський президент потім назвав постачання зброї «заповненням втрат української бойової техніки», і ці дії не змінюють хід військових дій. Також Лавров намагається залякувати світ «неприйнятною ескалацією», якщо Україні дадуть далекобійну зброю.

Командир оперативно-тактичного угруповання «Північ» Дмитро Красильниковий зазначив, що Україні потрібна протитанкова зброя дальньої дії для знищення російських артилерійських установок, аби піхота могла виконати покладені на неї завдання.

Зазначимо:

Раніше командир оперативно-тактичного угруповання “Північ” Дмитро Красильников заявив, що Україні потрібна протитанкова зброя дальньої дії для знищення російських артилерійських установок, аби піхота могла виконати покладені на неї завдання.

“Дуже важко постійно перебувати під обстрілами…

В першу чергу потрібні такі види озброєння і такі види боєприпасів, які нам дозволять захопити перевагу, а саме нанести ураження далекобійній артилерії противника”.

Він також пояснив, що протитанкової зброї ближньої дії зараз достатньо, але без протитанкової дії дальньої дії, якою зможуть знищувати російські САУ, яких дуже багато, піхота працювати не зможе і завдання не виконає.

За словами Красильникова, чим швидше надійде потужна зброя, тим більше життів та землі врятують ЗСУ.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *