Удар під дих! Не перебувають у сфері впливу: у верхівки Кремля істерика – втратили авторитет? Усі деталі!

Ексміністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що не пропустивши літак очільника МЗС РФ Сергія Лаврова до Сербії, балканські країни вказали Кремлю, що більше не перебувають у сфері його впливу.

Про це Клімкін написав у telegram.

“Чому явно можна порадіти, так це приниженню Росії на Балканах. Лаврову закрили повітряний простір для відвідання Сербії. І це не просто удар під дих. Це Балкани, які Росія багато років вважала своєю сферою впливу – як і нас. Росії вказали, що вона є небажаною саме на Балканах. Європу поступово зачищають від Росії – тут, в нас в Україні й тепер послідовно на Балканах. Це потрібно довести до кінця: менше Росії, більше Європи”, – закликав Клімкін.

Зазначимо, що у посадовців і політиків РФ істерика через заборону літака Лаврова полетіти до Сербії.

Російські політики та чиновники закликають відповісти на закриття сусідами Сербії повітряного простору для літака глави МЗС РФ Сергія Лаврова.

Віцеспікер Ради Федерації Костянтин Косачов написав у Телеграм-каналі, що відмова Болгарії, Чорногорії та Північної Македонії пропустити літак Лаврова до Сербії не є рішенням цих країн.

“Йдеться про натівський демарш, і без США його не могло б бути. Прямим втручанням у двосторонні справи двох суверенних європейських країн, які не входять до альянсу – Росії та Сербії – НАТО намагається захопити й підпорядкувати собі частину Європи, що залишилася. Далі – глобалізація альянсу на решту світу, де Китай – стратегічна мета номер два за Росією”, – написав Косачов.

Нагадаємо, що істерика РФ почалася з того, що три країни заборонили проліт Лаврова до Сербії через свій повітряний простір.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *