Як вилікувати міжхребцеву грижу без скальпеля! Всією сім’єю відрадили дядька від операції …

Твій хребет складається з 26 кісток (хребців), які з’єднані за допомогою міжхребцевих дисків . Диски захищають кістки, одночасно забезпечуючи гнучкість хребта.

Значна частина болів в області попереку викликана захворюваннями самих дисків, наприклад, грижею. Якщо у тебе виявили грижу міжхребцевого диска, не варто відразу вдаватися до хірургічного втручання, адже є й інше рішення — озонотерапія .

Симптоми міжхребцевої грижі
Міжхребцева грижа поперекового відділу

Виникає біль в нижній частині спини, яка віддає в ноги. Може з’явитися відчуття оніміння кінцівок.

Міжхребцева грижа шийного відділу
Симптомами такого виду захворювання є больові відчуття в області шиї, голови, плечей.

Міжхребцева грижа грудного відділу
Супроводжується больовими відчуттями в області грудей, від цього болю не допомагають лікарські препарати.

Лікування грижі
Озонотерапія при грижі — відмінне рішення, адже більшість пацієнтів навіть не здогадуються, що дане захворювання хребта піддається безопераційному лікуванню.

Це особлива техніка, яка представляє собою курс ін’єкцій озону в зону пошкодженого диска і паравертебральну мускулатуру.

Озон здатний зменшити обсяг грижі і допоможе виробити необхідні організму антиоксиданти, нейтралізують токсини. Крім усього іншого, озон володіє знеболюючими властивостями, знімає м’язові спазми.

На жаль, дана процедура підходить не всім. Людям з порушенням рухових функцій і артрозом процедура протипоказана.

Є й ряд інших протипоказань, таких як вагітність, гемофілія, непереносимість озону, порушення згортання крові, лихоманка, також не можна проводити терапію озоном дітям до 6 років. Якщо у тебе немає нічого схожого, можеш сміливо звертатися до лікаря для проведення озонотерапії грижі.

З захворюваннями спини жарти погані і важливо не запускати хворобу, не доводити себе до жахливого стану! Якщо проблема виявлена, лікувати і укріплювати спину доведеться постійно.

Що ти можеш зробити для підтримки спини прямо сьогодні? Перший і самий, мабуть, ефективний спосіб зміцнення м’язів спини — потягування. Розтяжку хребта всі тварини роблять інстинктивно. Чому ж люди забувають про ці елементарні рухи, що розслаблюють спину?

Навіть коли ми спимо, хребет не завжди повністю розслабляється. Щоб зберегти здоров’я спини або вилікувати вже наявні проблеми, необхідно приділяти час вправам і розтяжці щодня.

Тамір Шейх навчить тебе, як правильно робити одну з найбільш ефективних вправ, що зміцнюють спину. Буквально 10 хвилин в день, і ти забудеш про постійну ниючий біль! Суперпланка зробить м’язи спини сильними, а тіло — гнучким.

Від здоров’я хребта залежить багато чого, навіть висячий живіт часто буває через неправильну поставу! Ось що потрібно зробити.

Привчи себе стежити за поставою . Є дуже простий трюк, який допоможе тримати спину рівною і позитивно позначиться на стані м’язів! Приклади невелике зусилля і опусти плечі вниз. Завжди слідкуй за їх становищем, не важливо, йдеш ти, стоїш або сидиш.

Плечі повинні тягнутися до підлоги! Спробуй, і ти зрозумієш, як тепер можна контролювати стан хребта. Якщо все робити правильно, спина випрямиться сама і звикне до такого стану!

Щоб привести в порядок хребет, необхідна в першу чергу тверда постіль … »- так вважає Кацудзо Ніші, фахівець, який створив свою ефективну систему оздоровлення.Якщо вважаєш цю статтю про озонотерапію корисною — поділися нею з друзями! Пам’ятай: щастя і здоров’я — не випадковість обставин. Перш за все це копітка щоденна праця!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *