Вранці дочка побігла вигулювати собак. Сусідка повідомила, що у нас в під’їзді вмирає хлопець …

Моя розповідь сьогодні кожного з Вас змусить задуматися. А чи ПРАВИЛЬНО ми живемо?

Вранці дочка побігла вигулювати собак.

Їй повідомила одна з сусідок, що у нас в під’їзді на 5 поверсі ВМИРАЄ ХЛОПЕЦЬ.

Зі словами, помер вже напевно … коли його бачила мовляв, він уже вмирав …
Дочка забігла додому з собаками в крику зриваючи голос повідомила цю страшну новину …

Ліфтом спустилися я і дочка на 5 поверх …

А там зовсім юний хлопець б’ється за ЖИТТЯ !!! Весь побілілий з синіми губами і тремтячими тілом лежить на підлозі в під’їзді. Підбігла. Віддала телефон Емілії. Щоб набирала швидку … і щоб попутно робила фото, тому що стан хлопця був на межі неба і землі. І це не селфі з ним, це на випадок летального результату, щоб в поліції довести що я намагалася врятувати … Адже є така  Ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані.

Не з першого разу вдалося повернути хлопця до тями. Говорити він не міг. Встати не міг. Судомами охопило все тіло. Судома і тремтіння … Повзаючи перед ним піднімаючи його голову, щоб не захлинувся піною і намагаючись розтиснути зуби, щоб протримати. Запаху алкоголю немає. Запаху наркотиків немає. Значить тільки одне. ВПАВ ЦУКОР !!!

Емілія побігла робити гарячий чай з цукром і спустилася вниз. Я тим часом в секунди коли спазм у нього ослаб встигла запитати, ВИ ДІАБЕТИК? Хлопчисько спробував сказати, і крім биии бииии нічого не виходило. Тоді я попросила дати зрозуміти. Якщо діабетик, що дай знати. Це биииии БУЛО СЛОВОМ ДАААА ….

я кричала на весь під’їзд, ДОПОМОЖІТЬ ДОПОМОЖІТЬ ….

А у відповідь відголосок … і тиша ….

Іноді відкривалися на поверхах двері і знову закривалися. А я кричала … ДОПОМОЖІТЬ !!!! ХЛОПЕЦЬ ВМИРАЄ, ВІН ВМИРАЄ …

Слава Богу у мене є ДОЧКА, така ж як я точнісінько.

Ми почали давати йому солодкий чай, шоколад.

Багато чаю … З кожною чашкою в нього поверталася сила. Вдалося його витягнути із зони сміттєпроводу …

А швидка зрадницьки була зайнята. І люди не виходили з квартир допомогти. І переступили через нього не раз, зі словами вмирає, помер напевно вже.

Данило прийшов в себе ….

Ще і ще давали солодкого чаю і шоколад.

Вдалося таки з 5 поверху одну з сусідок залучити до порятунку. Нарешті і вона вилізла зі своєї бетонної коробки … Емілія вже не мала бігати на 8 поверх і назад щоб чаю принести …

Це не кошеня. Цей хлопчик Людська Дитина. Не вмію я переступати. Підняла його до себе додому. Одяг його в неналежному стані. Його нудило. Він впав там де гадять в під’їздах алкаші і нарики місцевого розливу.

Ще в під’їзді коли Данила почав приходити в себе я у нього запитала, як зв’язатися з рідними ??? Він ледве бурмотів. Телефон … телефон в кишені …

Але там телефону не було …

А номери він згадати не міг …

Завели ми його додому. Я дала йому теплий плед і попросила якщо зможеш давай я виперу весь одяг. Поки ти приходиш в себе, все висохне.
Емілія залишилася чергувати біля нього.

А я побігла трясти тих хто переступав через нього коли йому було погано.
Телефон знайшовся у тої, яка  повідомила нам що вмирає, помер напевно вже.

Тобто переступаючи через вмираючу Людину, її обшукали і витягли з кишені телефон … Люті пост. Люті !!!

Пам’ятайте я завжди Вам кажу, на початку переступають через ТВАРИН !!!

Початок жорстокості завжди такий.

Розтоптані квіти, потім відірвані крильця у метеликів і мух, потім виколотий язик у кота, потім відрубана голова у собаки, і завершує ланцюжок завжди Людина.

Цей хлопчик, юне 18 літнє створіння, яке йшло з гостей в нашому районі. І у нього впав різко ІНСУЛІН. Він побачив що двері в нашому під’їзді відкриті і намагався вижити. А всі через нього переступали. Каже на 1 поверсі йому двері ніхто не відчинив. Він зміг дійти до ліфта і не бачив куди вже натискає який поверх … як доповз туди де я його знайшла теж не пам’ятає …

Це страшно. Страшно. Адже у кожного з нас є діти. І ця дитина міг бути СИНОМ будь-кого з нас … Хто б хотів щоб переступили над Вами? Та ще витягнути з кишені телефон. Щоб дитя взагалі ніяк не змогло дати собі раду.

Я не знаю чи читають мене сусіди. Я знаю що всі сидять і мріють щоб тварини всі повиздихали. Подивіться на себе з боку хто ви. Подивіться з боку на себе.

“Оскотилися” до такої міри.

Так, це не про тварин сьогоднішній ранок.

Це Людський Дитинча …

(Даний пост опублікований за згодою Данила. Він дуже засмучений і розчарований що через таке пройшов в безпорадному стані.)

Зараз у Данила висохне одяг. А я тим часом всіх зараз нагодую. І людських і тварин дітей. Поки сохне все приберу і відправлю дитину додому.

Доброго ранку друзі.

Я ВАМ ВСІМ БАЖАЮ, ЩОБ ЧЕРЕЗ ВАС НІХТО НІКОЛИ НЕ переступав … .І ЗАПАМ’ЯТАЄТЕ ВСІ. ЧУЖИХ ДІТЕЙ ТА ЧУЖОГО ГОРЯ НЕ буває. БІДУ ГОРЕ БІЛЬ ТРЕБА ДІЛИТИ ПОРІВНУ НА ВСІХ.

P.S: Орфографія і пунктуація автора збережені

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *