Глисти кулею «вилетять» за ніч! Народний засіб

Гострики, аскариди, лямблії, ціп’яки — ці та інші гельмінти разом або окремо часто поселяються в людському організмі концентруються в кишечнику. Весь парадокс в тому, що з деякими паразитами люди співіснують все життя, не здогадуючись про їх присутність. Тим часом «покоління» гельмінтів, поїдаючи корисні речовини з їжі і отруюючи організм людини продуктами переробки, легко і безперешкодно проходять свої життєві цикли.

Чистити кишечник від гельмінтів в домашніх умовах, без сумніву, потрібно. Питання тільки в тому, який спосіб очищення вибрати: приймати традиційний аптечний препарат або альтернативний засіб.

Антипаразитарні властивості соди були помічені відносно недавно, але сьогодні очищення кишечника содою від паразитів набула особливої популярності.

Вплив соди на кишкових паразитів

СУЧАСНІ АЛЬТЕРНАТИВНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ПОДТВЕРЖУЮТЬ, ЩО СОДА нейтралізує НАДЛИШКИ КИСЛОТ В ОРГАНІЗМІ І АКТИВІЗУЄ ЙОГО ВНУТРІШНІ ЛУЖНІ РЕЗЕРВИ. Лужне середовища ЗГУБНО ДІЄ НА ПАРАЗИТІВ. ЗБУДНИКИ аскаридоз, ентеробіоз, лямбліоз, стронгілоїдоз, теніаринхоз, ЯКІ СПОКІЙНО ІСНУЮТЬ В кислому середовищі, В ЛУЖНОМУ ВТРАЧАЮТЬ ЗДАТНІСТЬ ДО ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ.

Клізма з содою впливає тільки на товстий кишечник. До тонкої кишки воду не пускає ілеоцекальний клапан. Це не є проблемою, тому що верхній відділ кишечника, як правило, в очищенні не потребує: його потужна перистальтична активність не дозволяє накопичуватися токсичним відкладенням. Виняток становлять випадки гельмінтозних ураження тонкого кишечника (наприклад, лямбліоз). У таких ситуаціях прийом соди слід здійснювати перорально.

Порядок проведення ректально содового очищення кишечника

Антипаразитарне ректальне очищення організму проводиться в домашніх умовах, дозволяє видалити дорослі особини і личинки гельмінтів, а також близько 70% шкідливих продуктів життєдіяльності і ті екологічні токсини, які потрапили в шлунково-кишковому тракт з зовнішнього середовища.

Ректальна чистка проти паразитів проводиться в три етапи.

Перший етап — очисна клізма

Виконують чистку кухлем Есмарха. Його простіше придбати в аптеці, але можна зробити самостійно за допомогою грілки, гумової (або силіконової) трубки і прищіпки для білизни. Груша-спринцівка, яка напевно є в кожному будинку, з цією метою справляється погано.

Очисну клізму проводять за наступною схемою:

Залежно від статури людини, беруть від 1 до 2 літрів кип’яченої води. Додають 1-2 столові ложки солі: вона необхідна для того, щоб вода промила кишечник, що не всмоктувалася в його стінки.
Наливають солону воду в пристосування для проведення клізми: кухоль Есмарха або грілку. На кілька секунд відкривають краник (або знімають білизняну прищіпку в разі використання грілки), щоб вода з пристрою витіснила присутнє в шлангу повітря.

Другий етап — содова клізма

Близько 800 мл попередньо прокип’яченої і охолодженої води ще раз поміщають на вогонь, додають 1 столову ложку соди і доводять температуру розчину до 38-40 ° C.
Проводять клізму аналогічно першому етапу.
Содовий розчин затримують в кишечнику на півгодини.
Перші содові клізми, можливо, будуть супроводжуватися помірними хворобливими відчуттями. Як стверджують фахівці, біль свідчить про наявність паразитів і їх небажання залишати постійне місце проживання.

Третій етап — друга очисна клізма

На третьому етапі роблять аналогічну першій очисну клізму. Для більш повного ефекту можна додати в воду трохи лимонного соку. Солоно-лимонну воду тримають 5-10 хвилин, після чого спорожняють кишечник.

Залежно від ступеня глистового враження, трьохетапну чистку паразитів виконують 8-10 разів кожного дня або через день. На проведення процедури знадобиться не більше півтори години.

Щоб не отримати зворотного ефекту, очищення дотримуючись певних правил:

Температура води. Гаряча вода розслабляє кишечник, в результаті замість виведення токсинів можна отримати їх активне всмоктування. Холодна вода надмірно охолоджує органи малого тазу, що може спровокувати загострення хронічних інфекцій. Тому оптимальною для першої і другої очисної клізми вважається кімнатна температура води, яка коливається в межах 20-24 ° С. У той час як для содової клізми використовують більш теплу воду температурою близько 38-40 ° C. У теплій воді сода максимально розкриває свої корисні властивості.

Швидкість введення. Вливання води в кишечник не повинно викликати дискомфортних відчуттів. Надмірно швидке введення викликає різке розтягнення прямої кишки, внаслідок чого з’являються больові відчуття, які блокують роботу печінки, нирок, імунної системи.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *