9 рослин, які очищають і детоксикують повітря в приміщенні – воно може бути більш забрудненим, ніж повітря на вулиці

Деякі види рослин мають здатність покращувати якість повітря, поглинаючи певні забруднюючі речовини.

Повітря в приміщенні, де ми проводимо 70-90% нашого часу, може бути більш забрудненим, ніж повітря на вулиці. Крім того, ароматизатори для дому, килими, фарби, миючі засоби, свічки чи сигаретний дим виділяють різноманітні шкідливі речовини, серед яких найнебезпечнішими є чадний газ, бензол, формальдегід, толуол і трихлоретилен. Після впливу цих речовин у вас можуть виникнути мігрені, проблеми з диханням або екзема.

Згідно з дослідженням NASA, існує низка рослин, які очищають повітря та очищають будинок від токсинів, мікробів, що переносяться повітрям, і пилу.

Тещина мова

Помістіть цю рослину у свою спальню для чудового нічного сну: вона виділяє кисень уночі та допомагає вам краще дихати під час сну. Це одна з найкращих установок для фільтрації повітря, оскільки вона поглинає такі речовини, як формальдегід, бензол, трихлоретилен, толуол і ксилол.

Порада: будьте обережні, щоб не поливати рослини, тому що коріння схильні до гниття у вологому ґрунті.

Хризантема

Розмістіть ці квіти на своїй кухні чи у вітальні: вони допомагають відфільтрувати багато токсинів, зокрема бензол і аміак, які часто містяться в миючих засобах, клеї чи пластикових матеріалах,

Рослина павук

Ця рослина також відома як «фата нареченої» і є однією з найпростіших у вирощуванні рослин. Він поглинає такі токсини, як ксилол (розчинник, який використовується в поліграфічній промисловості та у виробництві синтетичного каучуку) і чадний газ, і є однією з небагатьох рослин, які не є токсичними для домашніх тварин.

Алое віра

Поставте цю рослину на кухонне підвіконня, тому що воно любить сонце. Його листя містить гель, багатий ферментами, вітамінами, амінокислотами та іншими сполуками, які заспокоюють незначні опіки та подряпини.

Рослина алое має протизапальні та антибактеріальні властивості та очищає повітря в домі, поглинаючи формальдегід і бензол, речовини, які містяться в лаках, покриттях для підлоги та миючих засобах.

англійський плющ

Ця трава особливо корисна для зменшення часток фекалій у повітрі, що робить її ідеальним засобом для очищення ванної кімнати. Згідно з дослідженнями, це також може допомогти боротися з цвіллю в кімнатах.

Порада: рясно полийте цю рослину та подбайте про те, щоб вона була під прямим сонячним світлом протягом 4 годин.

Карликова пальма

Це одна з небагатьох трав, яка може допомогти знизити рівень аміаку, який можна знайти в ряді засобів для чищення.

Порада: ця рослина буде дуже щаслива у ванній кімнаті, повній вологості.

Фікус

При вирощуванні в домашніх умовах він може досягати висоти від 2 до 10 метрів. Не потребує догляду, любить непряме світло та сухий ґрунт між поливами. Він має важливі властивості очищення повітря, видаляючи бензол, трихлоретилен і формальдегід.

Драцена, драконове дерево

Це повільно зростаюча рослина, яка поглинає ксилол і трихлоретилен. Він може вирости до 2,5 метрів, тому рекомендується тримати цю рослину в кімнаті з високими стелями та великими вікнами, через які проникають сонячні промені.

Папороть

Ця рослина очищає повітря від ксилолу і формальдегіду і віддає перевагу прохолодним приміщенням з високою вологістю і непрямим освітленням. Його відносно легко доглядати, але грунт завжди повинен бути вологим. Щодня перевіряйте, чи потрібна йому вода, і раз на місяць приймайте душ.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *