Тест по картинці: перше, що ви побачите, розповість про особливості вашого мислення

На що в першу чергу впав ваш погляд? Простий тест, складений практикуючими психологами, допоможе розібратися в собі і зрозуміти, які риси переважають.

Губи

Ви людина з нестандартним мисленням, яка звикла дивитися на світ під іншим кутом. Не всі це розуміють і приймають за дивину, і лише деякі в змозі повною мірою оцінити вашу унікальність. Так само у вас добре розвинене почуття такту. Ви швидко і легко знаходите спільну мову з оточуючими і будуєте з ними довірливі відносини. Це відбувається за рахунок природного оптимізму і енергії.

Хмари

Раціоналізм і тверезий погляд – ось головні принципи, за якими ви живете. Люди з такими установками не звикли проявляти емоції і впевнені, що почуття роблять нас слабкішими і лише заважають об’єктивному сприйняттю реальності. Ваше життя побудоване за чітким розкладом, і будь-які позапланові зміни вводять вас в стресовий стан. Це стосується і довгострокових, і короткострокових планів. Ви точно не той, хто стане стрибати у вир з головою. Перш ніж прийняти рішення, спочатку зважите всі за і проти і прорахуєте можливі варіанти результату подій.

Пара на березі

Ви намагаєтеся вникати в суть, а не дивитися на ситуацію поверхнево. Це відноситься і до аналізу людини. Ви любите довго розглядати людину, вивчати її характер. І тільки після того, як зрозумієте, що дізналися все необхідне, будете робити висновки про неї. Для когось така увага до деталей здається дивним і нагадує параною, але для вас це єдиний варіант запобігти будь-які непередбачені ситуації.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *