Чи можна залишатися здоровими за умови щоденного вживання шоколаду

Шоколад треба вживати дозовано.

Існує дуже мало людей, які б не любили шоколад і не вживали ці ласощі. Дехто відчуває почуття провини, оскільки їм здається, що шоколад — це їжа, яка шкідлива для здоров’я, інформує Ukr.Media.

Експерти в області дієтології з Великобританії пояснили, що немає нічого поганого у щоденному вживанні невеликої кількості шоколаду. Але важливо їсти ці ласощі правильно. А для цього необхідно налаштуватися на власний голод і пам’ятати про те, що два-три шматочки шоколаду за смаком дають такі ж самі відчуття, як і 10 шматочків. Крім того, іноді навіть сильніші відчуття.

Якщо ви щойно повечеряли і вам хочеться з’їсти трохи шоколаду, то це означає, що у вас немає голоду. Необхідно пам’ятати, що задоволення, одержуване від споживання шоколаду, є максимальним, коли ми з’їдаємо найперші часточки. Ними й слід обмежуватися. А ось вживати шоколад неусвідомлено, не отримуючи справжньої насолоди і сидячи перед телевізором — це досить небезпечно. І не лише для талії.

Головне у вживанні шоколаду — навчитися їсти менше, але витягувати з цього максимум задоволення. Повністю забороняти собі вживання шоколаду не слід, оскільки у нашому житті не настільки багато радощів, які ми можемо собі дозволити. Шоколад — це радість, яка є доступною майже для усіх. Помірність відіграє основну роль у тому, чи зможемо ми включити у свій щоденний здоровий раціон шоколад.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *