12 трюків, з якими будь-яка дівчина на фото буде виглядати по-голлівудськи

Ми завжди хочемо виходити на фотографіях вдало, виглядати впевнено, бути стрункими і красивими. Але через неправильну позу або ракурс часто хороший знімок відправляється прямо в сміттєвий кошик.

Щоб ви завжди шикарно виглядали на фотографіях, ми приготували для вас 12 простих виграшних поз, які підкреслять достоїнства фігури і приховають її недоліки, якщо такі є.

№1.

Найпростіша і одна з найбільш вдалих поз. Покладіть одну руку на стегно, а другу трохи нижче. Така поза створює простір між руками і тулубом. Талія буде виглядати тонше, а руки витонченіше.

№2.

Ця поза схожа на попередню, але тут права рука просто опущена. Модель трохи розгорнута, а тіло зігнуте в сторону опущеною руки.

№3

Якщо поблизу є паркан, перила або стіл, то можна просто спертися на цей предмет руками. Важливо стежити за тим, щоб плечі не сильно піднімалися, інакше шия на фотографії буде непомітна.

№4

Не завжди потрібно придумувати певне положення для рук. Абсолютно нормально залишити їх в природному положенні, розслабленими. Те ж саме можна сказати і про ноги. Варто тільки пам’ятати, що вагу краще переносити на одну ногу.

№5.


Спертися можна і на лікті. В цьому випадку знімати краще збоку. Така поза підкреслить контур тіла і виділить руки. Добре підходить як для зйомок в приміщенні, так і на вулиці

№6.


Найчастіше звичайні пози виявляються найбільш вдалими. Перенесіть вагу тіла на одну ногу, а тулуб при цьому трохи зігніть. Силует придбає форму літери S.

№7.


Відмінна поза, яка добре підходить для портрета. Зігніть руки в ліктях і покладіть на яке-небудь підвищення. Голову при цьому можна повернути трохи вбік

№8


Лінії на фотографії дозволяють прикувати погляд глядача до головного – до моделі. Злегка доторкніться, але не облокочуйтеся на поверхню гілки дерева, перил або стіни. Така поза добре підходить для портретного знімка.

№9

Якщо ви не знаєте, що робити з руками, то просто приберіть їх за спину або сховайте в кишенях. Це незвичайна, але проста поза. Головне, стежте, щоб руки в кишенях були вільні.

№10

Найпростіша поза для портретної фотографії та відмінний ракурс, з якого ви будете здаватися стрункішою. Розверніться трохи боком, випряміть спину і підніміть підборіддя.

№11

Ще одна поза, яка добре підходить для портретного знімка. Піднесіть руки до стіни і злегка зіпріться на неї. Тоді ваші руки залишаться в кадрі, але вся увага буде прикута до лиця.

№12

Вважається, що схрещені ноги і руки створюють якийсь психологічний бар’єр між людьми. Але все-таки варто спробувати схрестити їх на фотографії. Така поза розправить плечі і подовжить шию. А на фотографії ви будете виглядати впевнено.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *