Основні правила приготування наваристого та смачного супу

Важливі критерії приготування супу.

Суп є однією з основних страв в кухнях найрізноманітніших країн світу, і звичайно ж, існує безліч його рецептів, але при всьому цьому розмаїтті є кілька основних критеріїв, яким повинен відповідати хороший суп, інформує Ukr.Media.

Смачний суп обов’язково складається з наступних інгредієнтів і вимагає певних правил, яких потрібно дотримуватися.

Наваристий бульйон

Це основа будь-якого супу, і якщо вона буде неправильною, то і сам суп не вийде смачним. Перше, що варто пам’ятати щодо бульйону — це те, що він не повинен бути порожнім, тобто бульйон обов’язково вариться на м’ясі або на рибі, що робить його ситним і смачним. Залежно від використовуваного продукту варіюється час варіння і момент опускання м’яса/риби в воду, як і температура останньої.

В цьому випадку багато що залежить від конкретного рецепту, однак головне, щоб бульйон не був порожнім.

Ще одним важливим критерієм є прозорість бульйону. Це впливає як на його корисність, так і на зовнішній вигляд. Для того щоб бульйон був прозорим, з нього регулярно потрібно знімати пінку і видаляти зайвий жир шляхом проціджування.

Оптимальний час і черговість додавання інгредієнтів

Багато що, звичайно, залежить від конкретного рецепту, адже, зазвичай, там вказується і черговість, і час додавання. Головне, не порушувати цей порядок і строго стежити за часом. Трапляється, що через якість, консистенцію або ступінь зрілості продуктів час на їх варіння трохи збільшується, але черговість додавання повинна залишатися колишньою.

Правильне додавання солі

Кожен суп потрібно солити по-своєму, бо залежно від цього змінюється смак, кількість соку в використовуваних продуктах і їх консистенція. Так, якщо посолити суп рано, м’ясо втратить більшу частину свого соку і стане твердим, а овочі, навпаки, можуть сильно розм’якнути. Якщо посолити пізніше, то можуть не відбутися потрібні реакції, через що продукти залишаться такими ж, що змінить смак готової страви. Зазвичай, час соління вказується в рецепті, але якщо його немає, то додавати сіль, як і всі спеції, рекомендується за кілька хвилин до повної готовності.

Правильна нарізка інгредієнтів

Суть в тому, що кожен використовуваний продукт повинен зберігати якомога більше соку, щоб робити смак багатшим, а якщо порізати маленькими шматочками або сильно пошкодити продукти, то вони втратять сік ще до того, як потраплять безпосередньо в суп. Якщо подібне все ж сталося, то перед самою готовністю рекомендується влити в суп склянку овочевого соку.

Оптимальна густота

Кожен суп повинен мати свою густоту, а вона залежить від кількості вологи, інгредієнтів і додавання борошна. Якщо суп повинен бути густим, то вологи, відповідно, має бути менше, а продуктів більше. У деяких випадках для оптимальної консистенції можна додати борошно, тільки попередньо його обов’язково потрібно обсмажити з маслом на сковороді (якщо цього не зробити, з’явиться неприємний присмак, який зіпсує страву).

І останнім, але не менш важливим є те, що перед подачею суп обов’язково повинен «відпочити», бо це дозволить йому настоятися і придбати максимально багатий смак. В іншому потрібно точно слідувати рецепту і правильно підбирати продукти.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *