Заварний крем на жовтках. Ідеальний крем для тортів і тістечок

Готую французький заварний крем на жовтках. Цей крем має насичений заварний смак основи і чудовий лимонний аромат з запахом натуральної ванілі. Крем стабільно тримає форму і має широкий спектр застосування, включаючи: наповнення тортів і тістечок, оформлення капкейків і рулетів, прикраса складних кремових і квіткових композицій на тортах і десертах.

Також цим кремом можна робити фінішне оформлення тортів. Після охолодження він стає щільний і стабільно тримає форму, при цьому торт має чіткі і рівні пропорції циліндра. Троянди і квіти завжди будуть дуже смачні на відміну від стандартного крему-масла зі згущеним молоком, а контури явні, підкреслюючи всю витонченість кремових троянд або будь-яких інших квітів, якими ви хочете прикрасити свій кондитерський виріб.

Це настільки смачний і універсальний крем, що він є одним з моїх найулюбленіших. При цьому простота рецепта, без тривалого уварювання, робить його дуже привабливим для приготування. А оскільки крем уварюється цукровим сиропом, це вже продукт готовий до тривалого зберігання, з орієнтиром на термін придатності вершкового масла, використовуваного в цьому рецепті.

Рецепт французького заварного крему на жовтках:

Інгредієнти:

  • Вершково масло (м’яке) – 400 гр;
  • Цукор – 200 гр;
  • Вода – 80 гр;
  • Жовтки – 6 шт;
  • Сік лимона – 20 гр;
  • Ванільний екстракт – 5 гр.

Якщо вершкове масло з холодильника, розігрійте його в мікрохвильовій печі до м’якого стану, але не розм’яклого. Вершкове масло повинно бути тільки натуральне і якісне.

Спосіб приготування:

У жовтки додаю столову ложку цукру від загальної кількості.

Сотейник з цукром ставлю на плиту і вливаю воду.

Жовтки збиваю міксером на високих оборотах протягом одної хвилини, щоб вони посвітліли.

Як тільки вода закипіла, засікаю час і даю покипіти сиропу рівно 3 хвилини.

Знімаю сотейник з вогню. Не припиняючи збивання, обережно вливаю сироп в жовткову суміш. Під час роботи з цукровим сиропом будьте вкрай обережні і працюйте завжди в рукавичках.

Після того як сироп влитий, продовжую збивати заварну основу до світлої маси 3 хвилини, поки суміш повністю не охолоне.

Додаю м’яке вершкове масло. Збиваю міксером на високих оборотах, протягом 3 хвилин, до пишного крему.

Вливаю лимонний сік. Перемішую міксером на середніх оборотах протягом хвилини.

Додаю ванільний екстракт. Перемішую міксером на середніх оборотах протягом хвилини.

Залишки крему знімаю з чаші силіконовою лопаткою.

Остаточно промішую крем на середніх оборотах ще 2 хвилини.

Крем вийшов з чудовим цитрусовим ароматом лимона і ванільного екстракту. Він гладкий і дуже щільний з красивим вершковим відтінком, викликає апетит.

Після охолодження, такий крем повністю фіксується на кондитерському виробі, надаючи йому завершений вигляд. Обов’язково приготуйте цей французький заварний крем на жовтках і ви в нього закохаєтесь.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *