Вам говорили, що пити теплу воду з лимоном – це добре, але вам ніхто не говорив найважливішого

Більшість дієтологів твердять, що тепла вода з лимоном перед сніданком дуже корисна для тіла і внутрішніх органів.

Вона наповнює клітини необхідною вологою і допомагає позбавлятися від накопичених в організмі токсинів. Лимон — рідкісне джерело калію, кальцію, магнію, заліза і вітамінів A, C і B, а також білка вуглеводів і пектинових волокон.

Лимонна кислота здавна відома потужними антибактеріальними та противірусними властивостями, які зміцнюють вашу імунну систему і запобігають розвитку багатьох захворювань.

І головне — лимонна вода готується дуже просто: вам потрібно просто вичавити сік з ½ лимона в склянку і долити води. За бажанням ви можете підсолодити її трохи медом.

10 АРГУМЕНТІВ НА КОРИСТЬ ЛИМОННОЇ ВОДИ ЗРАНКУ

Хороше травлення

Лимон викликає підвищену секрецію жовчі, яка сприяє травленню. Щоденне вживання лимонної води після пробудження дозволить вам вивести токсини і небезпечні речовини з організму. Таким чином, ви назавжди забудете про розлади травлення.

Позбавлення зайвої ваги

Пектинові волокна, що містяться в лимоні в рекордних кількостях, помітно знижують апетит і тягу до їжі. Це значно спрощує завдання самоконтролю в питаннях харчування. Крім того, ця комбінація помітно прискорює процес спалювання зайвих жирів.

Чиста шкіра

Склянка води з скибочками лимона перед сніданком дарує клітинам шкіри необхідну кількість вологи. Завдяки цьому, ваша шкіра завжди буде виглядати здоровою і красивою.

Високий імунний захист організму

Щоденне вживання лимонної води підвищує здатність організму поглинати залізо, завдяки чому імунна система стає набагато міцнішою. Висока концентрація вітаміну С в лимонах дозволяє боротися з багатьма вірусами і бактеріями, включаючи грип та застуду.

Свіжість дихання

Лимон стимулює секрецію слини і вбиває бактерії в роті, які викликають неприємний запах з рота.

Збалансований рівень pH

Склянка лимонної води натще нормалізує рівні pH в вашому тілі, зменшуючи ймовірність запалення.

Енергійність і гарний настрій

Лимон — джерело вітамінів B і C, фосфору і білків, які значно збільшують ваші енергетичні рівні. Лимон живить ваше тіло, як ніякий інший плід.

Здорове горло

Потужні противірусні та антибактеріальні властивості лимона роблять його незамінним в питаннях лікування ангіни, тонзиліту та інших хвороб горла. Випиваючи склянку лимонної води перед сніданком, ви значно зменшуєте ризик зараження горла.

Нормалізація кров’яного тиску

Лимони якісно очищають лімфатичну систему і зволожують всі клітини організму. Завдяки високому вмісту калію, він знімає стрес і покращує ваш сон. Також лимон посилює розумову активність і регулює кров’яний тиск.

Чисті сечові шляхи

Вода з лимоном володіє сильними природними сечогінними властивостями, а це значить, що вона сприяє природному виведенню бактерій з сечового тракту. Також лимон запускає створення сечі і нормалізує рівень рН, протидіючи поширенню поганих бактерій.

Лимон в поєднанні з теплою водою буде підтримувати вашу енергію, допоможе вам знизити вашу вагу і зміцнити вашу імунну систему.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *