Варто знати! Попрощайтеся з неприємним запахом з рота, зубним нальотом і зубним каменем!

Полоскання олією або «кава», або «гандуша», як відомо, в медицині Аюрведа, стародавня стоматологічна техніка, яка включає в себе полоскання однієї столової ложки олії в роті на порожній шлунок протягом 15-20 хвилин.

Цей процес вимиває токсини з організму і покращує стан ротової порожнини і загальний стан здоров’я. Полоскання олією особливо корисне для детоксикації зубів і ясен, а також відбілювання зубів. Люди, які пробували на собі цю техніку, говорили, що вона також допомагає при шкірних захворюваннях, артриті, астмі, головних болях, гормональному дисбалансі, інфекції і т.д. Проте, техніка полоскання олією в першу чергу покращує здоров’я порожнини рота.

Спробуйте метод, який ми опишемо нижче, і позбудьтеся від зубного каменю, неприємного запаху з рота і зубного нальоту назавжди!

Як виконати техніку?

Ви можете легко її виконати – просто покладіть пару чайних ложок рослинної олії (кокосова, кунжутна, оливкова олія) в рот і полощіть протягом 20 хвилин, потім виплюньте і промийте водою.

Метод працює найкраще, коли виконується вранці перед сніданком або ввечері перед сном.

інструкції

Капніть 1-2 чайні ложки рослинної олії за вашим вибором в рот, потім прополощіть його протягом 20 хвилин, перш ніж виплюнути.

Під час полоскання, олія повинна стати більш густою і кремово-білою, коли ви виплюнете її. Після того, як ополоснете рот водою, почистіть зуби, як зазвичай. Цей процес буде трохи важким спочатку, але ви звикнете до нього через пару хвилин.

Ця техніка допоможе вам мати білу і яскраву посмішку всього через тиждень!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *