Дивовижний рецепт! Використовуйте його кожні 5 років і скажіть «до побачення» всім хворобам!

Цей потужний засіб – ліки від багатьох хвороб. Проте, слід використовувати його з обережністю, і не частіше ніж 1 раз в 5 років, так як він – дуже сильний!

Основний інгредієнт цього препарату – часник, який вважається одним з найбільш корисних для здоров’я.

Аліцин – активний інгредієнт часнику, який володіє потужними антимікробними та лікувальними властивостями. Цей народний засіб показав, поза всяким сумнівом, що він дуже ефективний в якості лікування легеневих захворювань, атеросклерозу, синуситу, артриту, гіпертонії, ревматизму, геморою, імпотенції та гастриту. А також, він покращує обмін речовин, зір і слух. Часник також стимулює зниження ваги.

Інгредієнти:

350 гр часнику,

200 мл рому або 95% спирту.

Вибираючи в магазині алкоголь для настойки, він не повинен містити хлорид бензалконію або метанол.

Як приготувати:

Почистіть часник, а потім розімніть його. Змішайте часникове пюре з ромом або спиртом і помістити в скляну банку. Залиште суміш настоюватися протягом 10 днів і потім процідіть. Зберігайте цю настоянку в холодильнику до двох тижнів.

Як використовувати:

Пийте настойку до їжі протягом 12 днів. Додайте настоянку в столову ложку з водою, дотримуючись цих інструкцій: додайте одну краплю настойки перед сніданком, додайте дві краплі перед обідом і додайте три краплі перед вечерею.

Ви повинні строго дотримуватися рекомендованої дози.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *