Відпустіть людей, які не готові вас любити…

Як добре, що я це вчасно зрозуміла!

Відпустіть людей, які не готові вас любити.

Це найскладніше, що вам доведеться зробити у своєму житті, і це буде також найголовнішим. Перестаньте вести важкі розмови з людьми, які не хочуть змінюватися. Припиніть показуватися людям, які не зацікавлені у вашій присутності.

Я знаю, що ваш інстинкт – робити все, що в ваших силах, щоб здобути оцінку оточуючих, але це імпульс, який позбавляє вас часу, енергії, психічного та фізичного здоров’я. Коли ви почнете боротися за життя з радістю, інтересом та відданістю, не всі будуть готові піти за вами до цього місця.

Це не означає, що вам потрібно змінити те, ким ви є, це означає, що ви повинні відпустити людей, які не готові вас супроводжувати. Якщо вас виключають, ображають, забувають або ігнорують люди, яким ви приділяєте свій час, ви не робите собі ласку, продовжуючи пропонувати їм свою енергію та своє життя.

Правда в тому, що ти не для всіх і не кожен для тебе. Саме це робить ті миті такими особливими, коли ви зустрічаєте людей, з якими ви відповідаєте взаємністю у дружбі чи любові. Ви дізнаєтесь, наскільки це дорого, бо ви відчули те, що буває й інакше.

На цій планеті мільярди людей, і багато з них ви знайдете на своєму рівні зацікавленості та відданості. Можливо, якщо ви перестанете з’являтися, вони не будуть вас шукати. Можливо, якщо ви перестанете намагатися, стосунки закінчаться. Можливо, якщо ви припините надсилати текстові повідомлення, ваш телефон залишатиметься темним тижнями. Це не означає, що ви зіпсували стосунки, це означає, що єдине, що підтримало ваші стосунки, – це енергія, яку генерували лише ви. Це не любов, це прихильність.

Це дає шанс тим, хто цього не заслуговує! Ви заслуговуєте набагато більше. Найцінніше, що ти маєш у своєму житті, – це твій час та енергія, оскільки обидва вони обмежені. Люди та речі, яким ви приділяєте свій час та енергію, визначатимуть ваше існування. Усвідомивши це, ви починаєте розуміти, чому ви так переживаєте, коли проводите час із людьми, діями чи просторами, які вам не підходять і не повинні бути поруч з вами. Ви почнете розуміти, що найголовніше, що ви можете зробити для себе і для всіх оточуючих, це захищати свою енергію сильніше, ніж будь-що інше.

Зробіть своє життя надійним притулком, де дозволяється знаходитись лише людям, які “сумісні” з вами. Ви не несете відповідальності за порятунок когось. Ви не несете відповідальності за те, щоб переконати їх покращитися.Не ваша робота існувати для людей і дарувати їм своє життя! Ви заслуговуєте на справжню дружбу, справжні зобов’язання та повну любов до здорових, процвітаючих людей.

Рішення дистанціюватися від шкідливих людей подарує вам ту любов, шану, щастя та захист, яких ви заслуговуєте.

Ентоні Хопкінс

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *