Бог ніколи не запізнюється – все відбувається так, як має бути

Просто Він посилає правильні речі в правильний час …

Ніхто з нас не може навіть припустити, що день прийдешній готує. Про плани Бога відомий лише Йому одному. Власне, ми особливо і не замислюємося над цими питаннями, сконцентрувавшись на власних бажаннях і шляхах, які собі намітили. Ми настільки захоплені проблемами, що навіть не знаходимо кількох хвилин в день, щоб помолитися.

Подякувати Богові, попросити вказати шлях або направити. Здається, що ми і самі з усім справляємося. Хто, як не ти, господар свого життя?

Така природа людини: коли у неї все добре і зрозуміло, вона забуває про Бога. Перед сном – лайкає картинки в соціальних мережах, читає плітки про зірок і політиків, а ось часу для найбільш важливого – не знаходить.

Але рано чи пізно ми згадуємо про молитву. Коли щось несподівано відбувається. Коли ти розумієш, що нічого в цьому житті не розумієш і не знаєш. Один порив вітру – і тебе забирає в океан, мов паперовий кораблик. Куди плисти, що робити – одні питання …

Ось тоді ми звертаємося до Бога. Запитуємо його, просимо поради і допомоги. Як правило, лише тоді, коли в будинок постукають проблеми… Наприклад, коли нам відмовляють в роботі, якої дуже домагалися. Або якщо хворіють наші близькі і рідні люди. Ситуацій може бути безліч. Їх об’єднує одне: ми не знаємо, що робити далі. А запитати – ні в кого …

Можливо, нам довелося з якихось причин відмовитися від пропозиції, яку дуже хотіли прийняти. І ось вже відчуваємо розгубленість і сповнені сумніву. Чи правильно вчинили, чи не будемо шкодувати і каятися? Ухвалення взагалі є нелегким завданням. Адже лише з часом приходить усвідомлення, що все відбувається так, як має бути.

Дуже складно змиритися з думкою, що задумане – зараз і негайно ніяк не виконується. Як би не старався, що б не робив. Ми сердимося, засмучуємося, нервуємо. А насправді не факт, що виконання бажання привело б до потрібної мети. Швидше за все – навпаки.

Тому замість того, щоб плакати над тим, що не здійснилося, прийміть це і рухайтеся далі. Ви не уявляєте, яке почуття свободи відчуєте при цьому! Неймовірну легкість, величезну енергію. Весь світ – перед вами. Ви можете заперечити, що легко говорити, а от спробуй змиритися з тим, що роками домагався чогось, а воно так і не реалізувалося. Або освоював нові навички, намагався, а вони – ніяк не стали в нагоді. Подібне кого хочеш може вивести з себе.

Це правда: ніхто з нас не любить, коли йому кажуть: «Змирися, адже чого бути – того не минути». Але це означає, що речі, які повинні відбутися у вашому житті, все одно рано чи пізно трапляться. Просто ми нетерплячі. Хочемо всього – негайно і коли запланували. А дарма. Тому що ті, хто нагадують вам цю істину – дуже мудрі. Так влаштоване життя. І не вам переписувати правила.

Замість того, щоб стрімголов кидатися в те, до чого ви зараз не готові, краще наберіться терпіння і довіртеся Богу. Поспіх і нетерпіння тільки шкодять. Чи не краще заспокоїтися і подивитися, що буде далі? Ви ж не вимагаєте в кінотеатрі, щоб відразу показали кінець кінофільму, бо не терпиться дізнатися фінал! Так і в житті.


Чи помічали ви, що по-справжньому зрілі люди ніколи не метушаться і не дратуються, коли не отримують бажаного в цю ж секунду? Вони так спокійні і впевнені, тому що розуміють, що Бог прекрасно знає про всі їхні бажання та цілі. І не має значення, наскільки вони релігійні і як часто ходять до церкви. Бог все одно вже сьогодні піклується про те, щоб у вашому житті сталося те, чого ви варті. Інша справа, що ми цього не помічаємо або НЕ усвідомлюємо в належній мірі.


Всі ми однакові: коли руйнуються плани і проекти – починаємо сумніватися в Бозі і в тому, що він чує нас.

Але Бог ніколи не помиляється. Просто Він посилає правильні речі в правильний час. Як би ми не намагалися «підігнати» бажані події – на все свій час. Прийміть цю істину всією душею, всім серцем. Все буде добре, і все збудеться. Просто не тоді, коли запланували в своєму щорічнику, і, дуже можливо, що не так. Головне, що це буде найкращий і оптимальний варіант для вас.

Прийміть той факт, що нічого і ніколи не буде відбуватися з точністю до 100%, як ви запланували і задумали. Довіртеся досконалішому плану – Божому. Він допоможе знайти свободу. Знайти справжнє щастя і гармонію. Природно, ми повинні боротися і наполегливо йти до своєї мети. Але – без фанатизму і без «все пропало» в разі невдачі.

Запам’ятайте, що ви все, в кінці кінців, отримаєте. І – найкраще. Але станеться це в потрібний час і потрібному місці. Коли і де – нам не дано передбачити. Вірте в Бога, і Він приведе туди, де ви заслуговуєте бути.

У самий звичайний і нічим не примітний день. Навіть тоді, коли ви, можливо, зневірилися в усьому, і забудете, про що мріяли.

Просто довіртеся Богу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *