Яку тварину ви розгледіли на зображенні? Ось що це говорить про вашу особистість

Психологічні тести допомагають людині пізнати себе, а також пролити певне світло на ситуацію. У психологів є безліч різних способів, щоб дозволити вирішити питання своїх клієнтів. Але одним з найбільш точних способів є метод асоціації. Його використовував на своїй практиці знаменитий Карл Юнг. Такий тес був для нього своєрідним детектором брехні. Тестування за методом асоціацій вимагає практично миттєвої реакції і не дає клієнтові обміркувати побачене.

Зараз я пропоную вам за таким же принципом спробувати заглянути в себе і дізнатися про себе інформацію, про яку ми часто навіть і не підозрюємо. Вам необхідно розслабитися і довіритися власній підсвідомості. Закрийте очі, а потім відкрийте і подивіться на картинку. Яку з тварин ви помітили в першу чергу? Отже …

Що ж ви побачили?

Собака

Ви відчуваєте в собі впевненість, а також підтримку з боку друзів і близьких. Ви налаштовані дуже рішуче і готові згорнути гори заради досягнення своєї мети. Ви дуже довірливі до оточуючих, адже судите по собі – адже ви намагаєтеся нікого і ніколи не підводити. Але у людей нерідко можуть змінюватися плани. Так що намагайтеся підходити до вирішення проблем з холодним розумом і ретельно продумувати кожен свій крок, щоб не потрапити в халепу.

Лев

Ви завжди на висоті. Вам достатньо часто роблять компліменти. Ви притягує погляди оточуючих, багато хто захоплюється вами. Але є також багато і тих, хто вам заздрить. Але не варто судити їх надто суворо – адже ви дійсно іноді ведете себе трохи зарозуміло. Тому намагайтеся не зазнаватися. Нехай ви і впевнені у власній перевазі, але не демонструйте це – спілкуйтеся з оточуючими на рівних.

Кінь

Ви відчуваєте, як щось не дає вам рухатися вперед. Можливо, ви скуті емоційно і вам не вистачає повітря. У вас проблеми на роботі або з другою половинкою? Не варто піддаватися паніці. Проблеми є у всіх. Візьміть себе в руки і проявіть витривалість. Все налагодитися, якщо ви будете наполегливо працювати над собою.

Птах

У вашому серці живе любов і ви перебуваєте в піднесеному настрої. Ви бачите прекрасне в цьому світі. Ви усміхнені і привітні як до буркотливих бабусь на лавці біля під’їзду, так і до того, хто наступив вам на ногу в громадському транспорті в годину пік. Це прекрасний і надихаючий період. Постарайтеся продовжити цей час якомога довше. Не піддавайтеся зневірі.

Кішка

Ви не любите занурюватися в робочі будні. Ви завжди сумуєте за відпусками і з нетерпінням чекаєте вихідних або завершення робочого дня. Ви любите повертатися додому і проводити час за улюбленою книжкою або серіалом. Але на жаль життя не таке просте, як би того хотілося. Якщо ви відчуваєте занепад сил – знайдіть джерело натхнення і давайте собі час на відпочинок. Але також пам’ятайте і про те, що без працьовитості вам не досягти бажаного.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *