2 інгредієнта для відбілювання зубів

Багато стикаються з низкою проблем, які породжують невпевненість в собі. Ми часто починаємо зациклюватися на тому, що подумають або як подивляться на ту чи іншу наші близькі, знайомі, а іноді і перехожі. Через це часто ми боїмося засуджень і намагаємося триматися подалі від галасливих компаній. На жаль, це негативно позначається на нашому повсякденному житті.

Багато сьогодні соромляться своєї посмішки – а це важлива проблема. Ми думаємо про те, білі чи у нас зуби, прямі чи вони.

Насправді сьогодні можна усунути практично будь-які недоліки за допомогою відмінного майстра, але не у всіх є достатньо грошей і вільного часу на подібні процедури. Для тих, хто хоче просто і швидко відбілити зуби, у нас є відмінна порада.

Середня вартість професійного відбілювання, наприклад, в США становить 650 доларів. А домашній засіб, який пропонує користувач Сара Нагель, обійдеться Вам в копійки. Насправді Вам знадобиться лише полуниця і трохи соди.

З упевненістю можна сказати, що це найкращий спосіб відбілити зуби, адже багато поділилися своїми думками з цього приводу. Вам потрібно для початку вимити полуницю, додати до чистої полуниці половину чайної ложки харчової соди, гарненько перемішати до утворення однорідної консистенції. Потім нанесіть суміш на зуби і залиште на 5 хвилин, після цього сполосніть.

Як пояснює користувач, в полуниці міститься кислота, яка допомагає відбілити зуби. Вона рекомендує повторювати процедуру два рази на місяць, так як велика кількість соди і кислоти може пошкодити емалі зубів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *