Знаки Зодіаку і їхні головні недоліки

Овен

Жінка – Овен – це жінка домінант. Вона завжди найрозумніша, найкрасивіша, і найкрутіша, і ось останнє особливо дратує. Поки ти думаєш, вона вже все знає. Якщо ти знаєш, вона знає більше за тебе. Якщо ти спробуєш дати їй раду, вона тебе долоньками розчавить, як муху, шльоп, прощай, друже, і вибачення не попросить. З жінкою-овном круто працювати, якщо ти чоловік. Якщо ти жінка, то працюй мовчки, на всі команди відповідай – є, мем! І пам’ятай, зовні Овни грізні і свободолюбиві, а всередині – це Овнушечка, вона теж хоче любові і ласки, тут просто, весь час говори їй, яка вона крута і тільки й того.

Чоловік-Овен – це вогонь пристрастей, чоловік-трактор, чоловік- робота (куди ж без неї). Не працюючого Овна в природі не існує. Він навіть якщо спить, все одно працює. Любов для нього теж робота, тому відійди і не заважай. Коли треба, тебе запросять і оголосять список вимог. В повний місяць Овни видають романтику і інші радощі, за що потім себе ненавидять, і тебе теж (ти ж побачила його таємницю), тому – якщо отримала від Овна квіти і вірші, сиди і НЕ подавай вигляд, Овнушечці трохи соромно, що він так попалився.

Телець

Жінка-телець – одні з найбільш адекватних людей на планеті. І хочеться сказати гидоту, але її так мало, що прям хоч німб видавай. Одне я знаю точно, тельці не особливо емоційні, хоча в цьому ніколи не зізнаються, люблять розіграти драму, але це всього лише від нудьги, насправді їй взагалі-то пофіг. Це пофіг – і є той самий недолік. Вона і любить так, що пофіг, і дружить так, що пофіг, коротше, сильно не качає її від хвилювань і переживань, але якщо треба для справи, то допоможе, підкаже, грошенй позичить. І взагалі без рефлексії, тому що … правильно, а пофіг.

Чоловік-телець – це інтелектуальний триндець, товариші. Це пасивні хлопчики, причому предмети їхніх інтелектуальних страждань завжди дещо в іншій площині, тому з вами їм зазвичай нудно, а з собою не нудно, адже хто у нас нарозумніший, най-най? Правильно, чоловік-телець. Сперечатися марно від слова зовсім.

Близнюки

Жінки-близнюки – це такі милі, розумні і хороші, що чисто зовні обійняти, любити і ніколи не відпускати. Але всередині цієї розумнички-ховрошечки живуть два милі демони, які ніколи не можуть домовитися, тому вам дістається жінка, яка змінює свідчення на льоту, змінює плани в одну хвилину раз двадцять, і ніколи, чуєте, ніколи вона не визнає, що не має рації. Навіть якщо закопує твою труну, винен в цьому ти, а не вона. Скажіть, милі? До божевілля влюбливі і кожен раз люблять так, ніби завтра заміж, а обранець – чоловік мрії. Навіть якщо всі говорять, що чоловік той ще козел, від таких висловлювань, вона любить ще сильніше, щоб всупереч. Потім, правда, вона з вами погодиться десь глибоко всередині, але ви про це ніколи не дізнаєтеся. Вас же закопали, забули?

Чоловік-близнюки – розумні, так, мінливі – так, винесе мозок – так. Він тебе і любить, і ненавидить одночасно. Цього досить. Тут закопаєшся сама, про всяк випадок. Любити близнюків треба обережно, тому що він тебе ще не зустрів, а йому вже нудно, а хочеться, щоб було не нудно, але спокійно, щоб душевно, але весело, весело, але грайливо, грайливо, але без перегинів … Воно тобі треба?


Рак

Жінка-рак – це така дивна жінка. Вона дуже добра, але дивно добра. Вона душевна, але дивно душевна. Загалом, тут все нескладно – ви йдете по ромашковому полю, уті-путі, добре так, а внизу під квіточками – міни. Упс. Ось що таке жінка-рак. Трішечки добре, але все-таки якось дивно.

Чоловік-рак завжди хлопчик. Такий чуйний, вразливий, схвильований. Він такий рятівник світу і душ людських. Якби не внутрішні переживання, то міг би влаштувати рай на землі, але глибокий внутрішній світ йому трішечки заважає. Підходять ідеально невротичним і романтичним панночкам. Ще тельцям – їм же пофіг. Всім іншим хочеться застрелитися через два-три сеанси зв’язку. Якщо поговорити про страхи, комплекси, і безмовні почуття – це до них. Якщо «а давай займемося сексом на даху будинку» – не до них. Ці причастять і відправлять чистити карму.

Лев

Жінка-лев – це як той овен-чоловік, весь час в роботі. Тільки не треба їй говорити, що вона багато працює, тому що – це не вона багато працює, це ви – лінива комашка. До речі, у Левів всі трохи букашечки. Навіть улюблені люди – це улюблені букашечки. Ну, а що робити, якщо вона і хороша собою (ніколи не зустрічала некрасиву левицю, чесно), до остраху розумна і по-королівськи-величава – це в генах.
З левиця важливо більше мовчати – якщо ви тупий, акуратно підбирати слова – якщо ви думаєте, що розумні. Одне слово не туди – і все, ви нелюба букашечка. Я не знаю, як жити, будучи левицею, адже кругом одні комахи, що біда. А Левиця не може собі дозволити сказати це вголос, тому що – виховання. Коротше, складні жінки, там все за принципом: «Я його королева, але він не мій король».

Лев-чоловік – нічого такий хлопець. Зовні грізний і небезпечний, а всередині – кошенятко. Головне не говорити кошенятку, що він кошенятко, а завжди-завжди вдавати, що він Лев. Леви не сперечаються, вони завжди мають рацію. Леви не теревенять – марна трата часу. Якщо вас вибрали в співрозмовники – робіть терміново розумне обличчя, махайте ним вгору-вниз, погоджуючись, а якщо все-таки не згодні – аргументи, факти, розумні слова вітаються. Щиро любити Лева можуть знову тільки тельці. Адже їм ж пофіг.

Діва

Діва-діва – це така діва, в якій багато діви. Нічого не зрозуміло? Ну ось це Діва! Дещо самовпевнена, недовірлива, пекельно душевна і добра, романтична, місцями навіжена, до того ж самостійна, але ніколи в цьому не зізнається, тому що діва знає, що «зроблю сама» тільки якщо люди потрібні навколо закінчилися. При цьому всім здається, що перед вами мила тиха квіточка, а насправді – ця квіточка відкусить руку, прожує, переробить і відправить за вітром. «Спасибі, було смачно». – і ввічливо подякує. Діва, що тут ще скажеш.

Чоловік-діва. Людина-маніяк. Тихий, інтелигентний, акуратний. Закопує трупи з лінійкою в руках, щоб могилка до могили строго під кутом 90 градусів. Робить все дуже повільно, але капець правильно. Ніколи не просіть чоловіка-діву щось полагодити, якщо вам треба завтра. Оскільки чоловік-діва нічого не робить тяп-ляп і взагалі, йому треба докупити інструменти. До людей ставиться доброзичливо. Але, не факт, що відноситься добре. А взагалі, вони класні. Якщо ви в списку його «улюблених людей», то все буде гуд і обнімашки. А якщо ні, – читайте вище початок.

Терези

Жінка-терези – ось, щоб я щось розуміла про них, було б чудово. «Я – терези» – каже мені дівчина і я знаю, що нічого не знаю. Ідеш в темряві, праворуч – обрив, зліва – сходи, попереду – кінець даху, а тому йти якось непристойно. Ось це щось про терези, які зважать і тебе, і життя, і всі проблеми світу, а потім підуть за горизонт, а тобі залишиться легке здивування – і що це було?

Терези-чоловіки. Ой, такі вони кльові, що краще відразу бігти. Ці зважують і зважують, зважують і зважують, причому все-то вони знають, все-то вони розуміють, людина-рентген – їй богу. Якщо вам подобається, коли про вас багато розуміють, вам до чоловіків-терезів. Якщо хочеться бути загадковою і ходити в туманах і шовках, вам краще до Раків. Терезам ваші тумани і шовк, як гінекологам – інтимні місця, і не таке бачили, вибачте за грубу аналогію.

Скорпіон

Жінка-скорпіон – допитливий розум і пристрасна натура. З недоліків – якщо скорпіона чимось захопити, то все, хана. Не важливо, захоплюється хіромантією або грою на ваших нервах, результат один і той же, краще відразу померти. Вона, до речі, навіть може померти з вами за компанію, але виключно з цікавості. Ось така ось натура, начебто весело, але більше небезпечно.

Чоловік-скорпіон – віднесе вас в пучину мрій і пристрастей, психоделічного аналізу і творчих пошуків. Вас, можливо, буде не одна, але це ж скорпіон – жертв багато не буває. Такі люди, яким варто говорити «привіт», і тут же переходити на інший бік вулиці. Тому що чарівні, капець, магічні принци, а потім саме завдяки їм, пишуться всі ці сумні пісні про розбите серце.

Стрілець

Жінка-стрілець – сьогодні тут, а завтра вона на Кіліманджаро і шле тобі листівки з полум’яним привітом. Що у неї на думці, знає тільки ніхто. Сама вона теж не знає, а може знає, цього ніхто не знає. Чоловіки таких жінок обожнюють, проклинають, але обожнюють. Що відчувають жінки-стрільці – правильно, навряд чи хтось знає. Безсумнівний плюс дівчат-стрільців, вони легко уживаються майже з усіма знаками зодіаку. Доки не пристрелять. Ну таке, та, а хто без недоліків?

Чоловік-стрілець – взагалі, реально нормальні хлопці. Тільки дуже витримані. Такі витримані, що все на їхньому фоні ніфіга не витримані. Якщо поруч з вами чоловік-стрілець, відчуваєш себе послужливим пажем, молодшим братом або непосидючою собачкою. Як їм це вдається, я не знаю. І що дратує, якщо вони люблять – то роблять це мовчки. Так само мовчки страждають, так само мовчки намагаються робити добрі справи. Але за тією ж схемою, як і з жінками, якщо щось або хтось набрид – піф-паф, оеей.

Козеріг

Дівчина – козеріг – ще одна загадкова жінка в нашому списку. Така начебто своя хороша дівчинка, каже, що думає, навіть, коли посилає вас на … мінлива, як погода у Львові, хоча стверджує, що вона по життю взагалі супер, як жінка-Овен. Не вірте. Сьогодні вона сонечко, а завтра – вона дощ зі снігом. Цей перехідний циклон вгамувати досить важко, простіше зрозуміти і пробачити.

Чоловік-козеріг – все криється в самій назві. Особисто я намагаюся говорити тихіше, ступати м’якше, а можна я піду? Не терплять заперечень, довгих розмов та інших зворушливих часопроведень. Але – вміють веселитися. Причому так раділи, що в підсумку вас всіх забрали в міліцію. Поки всі в камері плачуть, чоловік-козеріг сміється, вечір вдався. Не засумуєш. Ладнають з жінками-раками. Ромашки і міни – те, що треба. Решті, краще три рази подумати.

Водолій

Жінка-водолій – ай, ці харизматичні девулі всіх дратують, тому що вони харизматичні. Власне, в цьому і недолік. Відрізняють добро і зло, накидають моралей, якщо треба, а самі при цьому знаходяться завжди десь посередині. Напевно – тому і харизматичні, хрін звинуватиш в лукавстві, там все честно, зуб даю.

Чоловік-водолій. Чоловіка – Водолія бачили? Ні, в тому-то і секрет, а він був! Розбив серце, оплатив рахунок і пішов. А так, вірні, добрі, майже ідеальні. Якщо знайдете.

Риби


Жінка-риби. Зазвичай про них говорять, що це вселенські жінки, зіркові душі та іншу романтичну муть. Рибоньку головне не злити, інакше ця акула припливе в ваші води і все до біса зруйнує. В принципі це все, що треба знати про її глибокий внутрішній світ. Усередині живе акула, яка весь час все руйнує. А зовні – так, нічого така, якщо акваріум не тисне. А він зазвичай, тисне. І в цьому – вічна драма Рибоньки.

Чоловік-риби. Дуже душевна акула. Така як в мультику «Немо». Хоче і всіх поїсти і вегетаріанцем залишитися, угу. Головне не робити різких рухів. Акваріуму не визнає, завжди живе у великих водах. Якщо підплив занадто близько – ну вибач, рятуйся сам.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *