Дуже точний тест. Подивися на картинки і вибери найстрашніший вхід

Наша підсвідомість таїть безліч корисної та цікавої інформації про нас самих. І за допомогою психологічних тестів ми можемо отримати відповіді на хвилюючі нас питання.

«Печера, яку ти найбільше боїшся відвідати, таїть в собі найбільшу цінність для тебе», – заявив якось письменник Джозеф Кемпбелл. Ця заява підкріплює наш сьогоднішній тест.


Суть завдання дуже проста: потрібно уважно розглянути всі 6 картинок і вибрати ту, на якій зображений найбільш лякаючий для вас вхід.

Цей вибір відображає важливі риси твого характеру і вказує на деякі особливості особистості.

Вхід № 1

Дивно, але якщо ти найбільше боїшся відвідати покинутий будинок, то це визначає тебе як сильну особистість. Ти той, хто не прикрашає дійсність, той, кого можна назвати інтелектуальним аналітиком. Але тобі складно проявляти емоції. Боязнь голих стін говорить про наявність емоційного бар’єру, збудованого між тобою і людьми. Глибоко всередині ти прагнеш того, чого так боїшся, – відносин, причому і романтичних, і просто дружніх.

Вхід № 2

Страх спуститися по сходах в невідомість говорить про те, що ти – вільна особистість, яка найбільше побоюється втратити незалежність. Ти боїшся невідомості і смерті. А головною цінністю вважаєш здоров’я. Більше стеж за ним – правильно харчуйтеся, займайся спортом, і це допоможе знайти душевний спокій.

Вхід № 3

Боїшся увійти в крижану печеру? Це говорить про те, що в житті тобі не вистачає родинного тепла. Ти хочеш тепліших відносин з друзями і боїшся залишитися один.
Страх самотності говорить про те, що ти цінуєш близьких людей. А над усе в своєму житті ти ставиш любов.

Вхід № 4

Розвалений і занедбаний будинок лякає тебе найбільше? Це говорить про те, що ти дуже боїшся матеріальних проблем. Головне завдання ти бачиш в забезпеченні своєї сім’ї. Ти багато працюєш над тим, щоб ні ти, ні твої близькі не були обмежені в засобах і могли жити гідним життям.

Вхід № 5

Найбільше боїшся тунелю, що веде в невідомість? Значить, ти все ще шукаєш свій головний життєвий шлях. Ти ще не знаєш, в якій справі зможеш проявити себе на 100%. Незважаючи на розум і добре серце, тобі не вистачає впевненості. І саме повіривши в себе, ти зможеш знайти шлях до щастя.

Вхід № 6

Лякають двері з ланцюгами? Ймовірно тобі не страшна трудомістка робота. Ти вмієш підходити до справи творчо, до того ж володієш гарною продуктивністю. Але зацикленість на роботі має і свої недоліки. Більше розслаблюйся і відпочивай, щоб вчасно відновлювати сили. Тоді зможеш вирішувати проблеми ще легше.


Ось такі результати у тесту, який заснований всього лише на одному питанні. Звичайно, результат не може бути абсолютно точним, але як же легко можна характеризувати людину, отримавши від нього всього лише одну просту відповідь. І це підтверджує факт, що підсвідомість знає якщо не все, то дуже і дуже багато.

А наскільки точно тест характеризує тебе? Розповідай в коментарях.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *