Ось чому Леви – найкращі батьки та сім’янини!

Леви – особливий знак Зодіаку! Незважаючи на те, що з боку вони здаються владними і люблять все тримати під контролем, є у них і інша сторона, про яку мало хто знає… Вірні, віддані, надійні, впевнені і життєлюбні – вони стають прекрасними батьками і чудовими партнерами. Подружжя або коханці, пристрасні Леви відмінно справляються зі своєю роллю!

Ось чому варто любити Левів:

Вони вірні.

Леви дуже лояльні і віддані. Вони ніколи не дружать заради вигоди і не заводять знайомства лише заради того, щоб вирішити якесь “питання”. Плюс до всього, Леви цінують довгу, справжню дружбу. Цінують, коли поруч з ними є люди, з якими можна відправитися “в розвідку”. Люди, здатні тримати рот на замку, коли це потрібно. І Лев ніколи не дозволить комусь очорняти його друзів в його присутності. Він завжди захищає членів свого “прайду”, особливо перед людьми, які до нього не належать.


Вони амбітні.

Леви – люди надзвичайно амбітні. Вони обожнюють боротьбу, завжди ставлять перед собою злегка нереальні цілі, і б’ються до тих пір, поки не доб’ються свого. І головне – вони знають, чому хочуть те, що хочуть, і яка кінцева мета їхніх прагнень. Тому що Левам критично важливо відчувати себе кращими з кращих. Якщо нам не щастить, ми спробуємо ще раз. А якщо знову не повезе, ми спробуємо ще раз, але вже з куди більшою люттю і агресією. У той же час ми завжди пам’ятаємо, хто допоміг нам в нашій нелегкій справі. І вміємо відчувати вдячність. Чесно.

Леви надійні.

Амбіційність – не найважливіша риса людей, народжених під знаком Левів. Головна їхня риса – надійність. За Левом будь-яка жінка (і будь-який чоловік) може відчувати себе як за кам’яною стіною.

Леви дають іншим впевненість в собі.

Леви – це люди, до яких потрібно бігти за порадою кожен раз, коли ви в чомусь не впевнені. Один з моїх найкращих друзів щойно закінчив кулінарну школу і хотів знайти хорошу роботу. Він хотів попрацювати в одному з ресторанів в Чикаго перш, ніж почати власний бізнес. У той же час його долали сумніви.

Я нагадав йому, що якщо він не спробує, то так ніколи не дізнається, реально це чи ні. І ця проста істина допомогла йому отримати роботу. Тепер він уже майже готовий почати власний бізнес. І якщо сумніви будуть мучити його в черговий раз, він просто прийде до мене.

Просто я Лев і хочу, щоб всі мої близькі були щасливі.

Ось чому ми так наполегливі в тому, щоб дати своїм друзям або рідним “стусан під зад”. Ми не розповідаємо їм, що шлях до успіху може зажадати від них занадто багато зусиль. Ми хочемо, щоб вони просто йшли за своєю мрією і не озиралися.


З Левами завжди весело.

Чи не головна ознака Лева – його потреба в увазі навколишніх. Лев заходить в кімнату, і якщо ніхто не звертає на нього увагу, він дуже сильно засмучується. Ось чому Леви постійно розповідають захоплюючі історії і так обожнюють смішити людей.


Я, наприклад, часто розповідаю людям, що моя мати ледь не стала учасником Олімпійських ігор. Але, кажу я, вона попалася на допінгу. А потім прийшла в лють від цієї новини і розбила щиколотки іншого гімнаста. Всі сидять, пильно слухають, а потім раптом запитують: “А чи правда це”? Я відповідаю питанням на питання: “А хіба важливо це, а не те, що це цікава історія?”.

Ми любимо добре проводити час в оточенні людей, які нас якщо не люблять, то хоча б поважають.

Леви обожнюють життя.

У Левів зазвичай спостерігається така сильна любов до життя, що вони готові піти на що завгодно, лише б випробовувати нові речі, отримати новий досвід або побачити щось, чого вони раніше не бачили. Ми обожнюємо пробувати нову вуличну їжу, підніматися в гори, пити віскі і спостерігати за мерехтінням зірок на нічному небокраї.

Ми обожнюємо літаки, і будь наша воля, ми б подорожували кожен день. Ми хочемо, щоб наше життя було настільки яскравим, наскільки це взагалі можливо.

Леви – це не ті люди, які бояться залишати свою зону комфорту. Ми не потребуємо фінансової безпеки так, як цього потребують інші люди. Я прошу вибачення за всіх, кого можу образити, але це правда.


Ми завжди віримо в існування світлої сторони.

Леви – безнадійні оптимісти. Вони народилися в розпал літа, тобто в ідеальний час для того, щоб можна було залишатися безтурботним, чуттєвим і веселим. Так що, шановні ненависники, ви просто повинні знати: ви не зможете змусити нас перестати вірити в себе.


Ми знаємо вихід з будь-якої ситуації.

Деякі з наших друзів (наприклад, Діви або Козероги) можуть бути більш організованими, ніж ми. Планування нас стомлює. Але зате ми з радістю готові грати в гру під назвою “Життя” без всякого сценарію. Ми твердо віримо, що головне – зробити правильний вибір тут і зараз. Ми обожнюємо спонтанність. А якщо через те, що ми недостатньо добре все розпланували, нас чекає якась неприємність, то ми просто знаємо: якось викрутимося! Завжди викручувалися!


Леви завжди відверті з вами.

Леви дуже рідко брешуть. А близьким людям не брешуть ніколи взагалі. І головне: Леви не брешуть самим собі. Тому ми ніколи не будемо брехати у вас за спиною. Якщо нам щось не подобається, ми знайдемо в собі сили сказати вам це прямо в обличчя.

У нас відмінні зв’язки.

Леви – це люди, які завжди всіх знають і заводять знайомства з усіма, кого зустрічають. Леви – справжні соціальні метелики. Вони легко заводять розмови з ким завгодно і про що завгодно. А потім без проблем встановлюють з ними глибокі, справжні стосунки. Ось чому якщо у вас проблеми, ви повинні звертатися за допомогою до Левів. У них напевно є “знайомий”, здатний вирішити будь-яке питання.

Ми любимо всім серцем.

Серце Лева – це серце людини, яка любить тільки чесно, пристрасно, беззастережно і без оглядки. Ми твердо віримо, що якщо вже любити – то королеву, якщо красти – так мільйон. Тому якщо ваш партнер – Лев, можете не питати себе, любить він вас насправді чи ні. Якби не любив, не вдавав би любов! Можете мені повірити. Ми просто не здатні бути поруч з людиною, яка не запалює всередині нас яскраві емоції.


На жаль, ми завжди чекаємо, що наша самовіддана любов взаємна. Ми народилися в чудовий час, щоб святкувати дні народження. Давайте по-чесному: немає кращого часу, щоб святкувати день народження, ніж період з кінця липня до середини серпня. На вулиці тепло і сонячно, і всі друзі з нетерпінням чекають, коли ж вони зможуть вибратися на шашлики за місто. Як коли? На наше свято!


У справах щодо організації урочистостей ми завжди беремо ініціативу на себе і плануємо всі свої свята заздалегідь. Так що якщо вам пощастило, і ваш друг, коханець, чоловік, батько або напарник – Лев, просто насолоджуйтеся. Ви в надійних руках.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *