Потужний засіб для очищення нирок, печінки і судин

Я дуже шкодую, що не знала цього раніше! Це дуже зручно, швидко і смачно!

Лимони – кращий засіб для підлуговування організму. А найпростіший і ефективніший спосіб їх споживання – це заморожування!

Заморожені лимони особливо радять застосовувати для посилення імунної системи. Вони також регулюють рівень холестерину в організмі і запобігають освіті і зростанню ракових клітин.

Регулярне вживання заморожених лимонів зміцнює здоров’я серцево-судинної системи, знімає запалення, зменшує болі в суглобах, позбавляє від депресії і стресу, ефективно очищає нирки і печінку, допомагає схуднути, зміцнює здоров’я усього організму.

Заморожування лимонів допомагає посилити цілющу дію лимона у декілька разів.

Численні дослідження, що проводяться впродовж останніх десятиліть показали, що заморожені лимони можуть допомогти зменшити утворення ракових клітин, а цедра лимона – кращий для цього засіб.

Причини, по яких цедра лимона зазвичай просто викидається, обумовлена ​​гірким смаком, який вона має, і недостатніми знаннями, які ми маємо про цінність цієї частини лимона, яке вона може дати нашому організму.

З цієї причини ви можете зробити наступне.

Вимийте лимони і помістіть їх у воду, додайте в неї яблучний оцет або харчову соду, щоб видалити усі шкідливі речовини, які використали при вирощуванні лимонів на 20-30 хвилин.

Потім вимийте їх і помістіть в морозильну камеру для заморожування на усю ніч.

Потім натріть їх на терці з м’якушем, насінням і цедрою. Коли вони будуть готові, помістіть їх в лотки для льоду і заморозьте їх.

Ви можете додати їх до своїх соків, смузі або сподіваюся, а також додавати в десерти і випічку.

Заморожування лимони дуже легко і просто використати.

Ви також їх можете заморожувати з додаванням інших фруктів, ягід, м’яти або кореня імбиру.

Вони відмінно освіжають і економлять ваш час для приготування напоїв!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *