Чому кожному з нас варто обзавестися другом Водолієм: 10 важливих причин

Водолій – знак стихії Повітря, яким керують планети Уран і Сатурн.

Багато хто вважає його складним і суперечливим. Але насправді народжені під цим знаком люди неймовірно добрі, м’які і веселі. Вони завжди готові прийти на допомогу і високо цінують дружбу.

Ось чому кожному з нас варто обзавестися Водолієм в своєму оточенні.

Ми підготували для вас 10 причин, щоб ви точно переконалися в цьому.


1. Справжні друзі

Водолії, як Чіп і Дейл, в будь-якій ситуації прийдуть до вас на допомогу. Вони високо цінують дружбу і ніколи не кинуть близьку людину в біді.

2. Цікаві співрозмовники

З Водолієм вам ніколи не буде нудно. Вони прагнуть до нового досвіду та інформації, тому їм завжди буде чим з вами поділитися. А ще вони вміють захоплююче розповідати цікаві історії.

3. Розумні

Порада, яку вам дасть Водолій, може бути дуже цінною. Перед тим як щось сказати, він завжди зважує всі плюси і мінуси. Більшість Водоліїв надзвичайно розумні, тому прислухатися до них однозначно варто.

4. Не набридливі

Водолії не будуть засипати вас сотнями повідомлень. Це стосується всіх людей: рідних, друзів, коханих і просто знайомих. Вам не потрібно буде придумувати відмовки, якщо ви не хочете щось робити. Представники цього знака зодіаку зрозуміють вас без слів і не будуть набридати.


5. Об’єктивні

У суперечці Водолії не відстоюють свою точку зору з піною у рота. Вони завжди вислухають свого співрозмовника і культурно подискутують. На всі ситуації вони дивляться неупереджено.

6. Добродушні

Вони ніколи не влаштовують скандали і конфлікти на порожньому місці. Вам не доведеться чути від них скарги, докори і ниття. Цього вони очікують і від своїх друзів.

7. Люблять подорожувати

Якщо ви шукаєте людину, з якою можна поїхати на море або в гори, зверніть увагу на друга Водолія. Він ніколи не проти подібних авантюр і при цьому легкий на підйом. Пакуйте валізи, купуйте квитки і вирушайте в найкращу подорож у вашому житті.

8. Прості і прямолінійні

Водолій ніколи не буде говорити неприємні речі у вас за спиною, а відразу в лоб скаже, що йому не подобається. Не варто за це на нього ображатися, навпаки, це дуже важлива риса для справжнього друга.

9. Оригінали

Якщо ви любите подарунки і сюрпризи, то Водолій вас обов’язково порадує. Вони дуже спритні і оригінальні. Хоча бувають і виключення з правил.

10. Модники

Ходити на шопінг з жінкою Водолієм – одне задоволення. Ці дами знають толк в моді і завжди порадять щось путнє. Чоловіки Водолії також непогано одягаються, хоча ходити по магазинам для них не найприємніше заняття.

Цей список якостей Водолія зайвий раз доводить, що такою людиною варто обзавестися в своєму оточенні.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *